Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan érzem magam megalázva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megalázva? (kicsit durva)

Figyelt kérdés

Nem mai történet, de azóta se beszéltem róla senkinek, és elég sok időre tönkrevágta az önbizalmam.

Randizgattam egy sráccal, kb egy hónap után jutottunk el oda, felmehetnék hozzá.

Nagyon művelt, illedelmes, intelligens, jó humorú személynek ismertem meg.

Amikor nála voltunk, eleinte csak beszélgettünk, hülyéskedtünk, utána ő kezdeményezte a dolgot, korábban csak csók volt köztünk.

Addig se jutottunk, hogy egyáltalán a pólómat levegyem, szóval nem lehet kifogás, hogy csúnya vagyok, vagy valahol nem úgy nézek ki, mint amire számított.

Ha csak annyit mondott volna "Nézd, nincs kedvem, nem mennél inkább haza?" nem lenne egy rossz szavam se.

Ehelyett elkezdett velem minősíthetetlen hangnemben kiabálni, hogy micsoda k.va vagyok, nem igaz, hogy egyesek megmaradtak az állatok szintjén, ez a bajod, hogy nem .aszt.k meg, nekem aztán könyöröghetsz és hasonlók. Mindezt azért, mert megkérdeztem, mi a baj, és velem kapcsolatos, vagy valami mással.

Akkor sajnos már nem tudtam hazamenni, mert késő volt és nem volt buszom.

Nyugodt hangnemben megmondtam neki, nem tudom, mi baja, de nem is érdekel már, hagyjuk egymást. Elvonultam távolabbra.

Erre kis idő múlva megint elkezd próbálkozni nálam, mikor felvilágosítottam, épp az imént titulált civilizálatlan .aszatlan r.-nak, akkor nem lehetne, hogy tartja magát a szavaihoz és nem jön a közelembe?

Erre az volt a válasz, hogy ő azt csinál, amit akar.


Nem kérdés, azóta se láttam vagy hallottam felőle, pedig nem egy éve volt.


22 évesek voltunk mindketten, nekem is és neki is volt már partnere korábban.


Mi visz erre rá egy férfit?


A mentális épségét ezek után megkérdőjelezem, annak ellenére, hogy korábban semmi jelét nem mutatta annak, hogy fejben nincs valami rendben.


2017. dec. 30. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez beteg. Tuti nem maradtam volna ott nála akkor sem, ha már nincs haza buszom, inkább hívtam volna taxit, vagy ismerőst
2017. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen nyilvánvaló, hogy minimum félbolond, de inkább egész. Ne foglalkozz vele. :)
2017. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember mentálisan nem volt ép. Ne törődj ezzel, próbáld minnél előbb elfelejteni... szerencsére nem sok az esélye, hogy megismétlődjön.
2017. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Érzelmi elégtételt akart venni rajtad. Valószínűleg átba..ta korábbi barátnője vagy csak ribikbe botlott és le akart tesztelni, hogy mennyire vagy könnyen kapható. Amúgy egy gyökér a srác, biztos, hogy mentális defekttel utazik.
2017. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Vannak ezek a sorozatgyilkosok, mint Ted Bundy és hasonlók, akik nagyon el tudták magukat adni, de kétlem, hogy a legtöbb ilyen félkegyelmű, annyira profi színész lenne, szóval te vagy nem jó, vagy sekélyes emberismerő vagy.
2017. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért, mit vártál, pár beszélgetés után mész lakásra. Ráadásul még a pólód is le akarod venni.
2017. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy skizofrén vagy mi az.
2017. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6, Nem gondoltam, hogy két felnőtt esetén az egy hónap ilyen vészesen korainak számít.
2017. dec. 30. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értem. Miből gondoltad, hogy valami baja van?


Szóval smároltok, fogdossátok egymást, ölelget, te meg megkérdezed mibaja van?


Nem is értem ezt az egészet, nem tiszta a leírás.

2017. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el figyelmesebben.
2017. dec. 30. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!