Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is nézegeti exét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nézegeti exét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem kéne de egyszeruen nem tudom meg állni,hogy ne nézzem meg mit osztott meg stb....van meg igy valaki ???

2017. dec. 30. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon jó kapcsolat volt köztünk, és békében váltunk el, ezért igen. Nehéz túl lépni.
2017. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Mindegyik exem nézegeti h mit teszek ki sőt még a barátnőimet is faggatják néha h mi van velem.


Én szemet hunyok efelett inkább

2017. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy... nem!!!
2017. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Én nézegetném ha lenne exem, de ahhoz hogy exem legyen, szakítanom kellett volna valakivel, ahhoz pedig előbb össze kellett volna jöjjek valakivel, ahhoz pedig bátorság kellene ami nincs.. 🤷‍♂️✌
2017. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sokáig nézegettem. Aztán rá jöttem, hogy ezzel saját magamnak okozok fájdalmat.

Nem. Töröltem, de a követést le állítottam, a chatből is eltüntettem.

Azóta sem néztem rá.

Jobb ez így. Fájna.

2017. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Vastagon lesz.rom mi van vele.

Azért nézegeted, mert nem vagy túl rajta. Úgy tudsz ezen változtatni, hogy mindenhonnan törlöd/tiltod, nem nyomozgatsz utána stb., mert ezzel csak a saját szenvedésedet hosszabbítod meg.

2017. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek? Kit érdekel, mi van vele? :D
2017. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén legbelül még vissza várom hiába,hogy már nem lenne értelme meg nem lennék vele..valahol még mindig vissza várom,persze ő leszar
2017. dec. 30. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is nézegetem, akivel 4 éve kb 1,5 hetet beszélgettem.
2017. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Exeket nem, viszont a jó szeretőkre rá nézek, hová haladnak, férjhez mentek-é már.
2017. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!