Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan aki azért jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki azért jött össze mással, hogy el felejtse az exét komoly kapcsolat után mondjuk 4-5éves kapcsolat után. Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. 1 hónapig tartott, semmi értelme nem volt és nem használt. Csak azt láttam benne, hogy nem olyan mint az exem, és ettől csak még rosszabb lett. Aztán rá pár hónappal randiztam egy sráccal, szintén fájdalomcsillapítóként. Ő mutatott be a mostani páromnak, akivel 5 éve vagyunk együtt. Szóval a lehetőségeket nem szabad elszalasztani, de maga a kapcsolat valószínűleg nem lesz működőképes ha csak a fejetés miatt vagy vele.
2017. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél lelkileg sérült maradni akkor ez a legegyenesebb út ehhez
2017. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Az én exem ilyen :) 8 évet voltunk együtt, szakítottam vele, utána lett rögtön kapcsolatom.

A mostani barátnőjével is azért van együtt, hogy engem el tudjon felejteni. Mikor megláttam a közös karácsonyi fotójukat örültem,hogy végre talált valakit lassan 2 év után, de mikor megtudtam, hogy 3 hét ismeretség után lett az állítólagos nagy szerelem.. Hát, remélem ez a lány el tud engem feledtetni vele, hiszen már menyasszony vagyok!

2017. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az exem pont ezért jött össze velem. 4 éves kapcsolaton volt túl, majd a szakítása után néhány héttel összejött velem. Én 3 éves kapcsolaton voltam túl de annak csúnya befejezése lett (hónapokig csalt), így én már teljesen túl voltam rajta.

A vége az lett, hogy 1,5 hónap után dobott, mondván, nem érzi ugyanazt, mint én. Vele nem tudom mi van jelenleg, 2,5 hónapja abszolút nem beszéltem vele (áprilisban szakított, de utána még többször találkoztunk). Engem viszont teljesen tönkretett. Kb néhány napja érzem úgy, hogy kezdek végleg túl lenni rajta. Az önbecsülésemet a földbe tiporta azzal, hogy két-három hétig mást sem hallgattam tőle, csak azt, hogy jobb vagyok az exénél, és teljesen belém szeretett, majd dobott. Hónapokig üresnek éreztem magam, és görcsösen próbáltam visszaszerezni. Szeptemberben kezdtem feladni, de kész szenvedés volt. Meg is fogadtam, addig nem kezdek ismerkedni, míg nem leszek túl rajta. Nem akarok másnak szenvedést okozni.

2017. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!