Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni az exemet egésznap csak rajta kattogok és nagyon rossz. Valaki hasonlóban? Mit csinál ilyenkor?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 15:54
 1/10 anonim válasza:
Szia. Valami információ, hogy mikor szakítottatok, miért és meddig voltatok együtt? Ezek fontosak ilyenkor
2018. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4évet első szerelem mind kettőnknek,utoljára 2hónapja nem beszéltünk nagyon hiányzik de nincs értelme újra kezdeni meg már én se akarom! de minden perc róla szól..hiányzik ölelni akarom meg mindent vele képzelek el mindent..egyálltalán nem tudom elengedni..élni se akarok már...21F 18L
2018. jan. 2. 16:06
 3/10 anonim válasza:
Első szerelem, főleg, hogy 4 évig tartott nagyon nehéz. Nekem 3 év után lett vége az első szerelemnek, és 1 hónap alatt sikerült olyan szintre jutni, hogy nagyon jól vagyok egyedül, persze eszembe jut néha, de már nem fáj. Ilyenkor azt hiszi az ember, hogy nem tud majd senkit így szeretni, nem fog találni senkit és mennyire rossz, hogy újra kell kezdeni mással és ugyan ezeket a dolgokat elérni. De ebben az a szép, hogy mást szeretni sokkal másabb és igen az idő és a felfogás nagyon sokat segít. Gondolj bele, nem akarod te sem folytatni, mert azt érzed, hogy nem volt valami jó, de tutni még nem tudod, hogy tényleg nem akarod folytatni és nem volt jó. Azt kell magadban lerendezned és elfogadnod, hogy nem működött és vége lett. Tanulj a dolgokból, elsősorban neki kell megbocsátanod ( nem úgy, hogy oda állsz elé és elmondod neki, hanem magadban kell) utána meg magadnak az elkövetett dolgokat ahhoz, hogy el tudd engedni. Gondolj bele abba is, hogy hiába vagy rosszul, hiába hiányzik ennek vége és pár év múlva mikor az igazival leszel, akkor nem fog semmit jelenteni, csak egy emlék lesz. Ezen mindenki átesik és az a legjobb, ha ilyenkor tanulsz belőle és próbálsz változtatni azokon a hibáidon, amiket elkövettél. Hiába hiányzik, magaddal kell most törődni, meg kell tanulni magaddal jóba lenni és egyedül élni, ez a jövőbeli kapcsolat alapja. És a legfontosabb dolog ami mindig jusson eszedbe: Ha már csak benned él ez a kapcsolat, a képzeletedben, akkor az olyan dolog, mintha egy döglött kutyának adnál minden reggel vizet. Kitartás
2018. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó volt végig olvasni,köszönöm szèpen!!
2018. jan. 2. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:

"Már én se akarom" "mindent vele képzelek el, nem tudom elengedni"

Ez elég ellentmindásos. De szerintem nálad az utóbbi számít. Nem tudjuk mi történt, de írj neki, valld be őszíntén az érzéseid. Egy próbát megér. Ha igazán szeret, megbocsát. Ha nem, akkor ne érdekeljen mert szarik a fejedre! Ha ez tudatosul benned, talán könnyeb lesz elengedni, ha megbocsát, akkor akkor is megnyugszol

2018. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen jó a meglátásod kételyes vagyok néha! amikor a szivem "beszél" de az eszemmel tudom már,hogy nincs értelme és nem is akarom folytatni mert nincs értelme és nem akarom,legutoljára nagyon megalázott úgy,hogy én tuti nem írok neki! maradék férfiasságom is elveszteni? utoljára születésnapján felhívott én másnap válaszoltam mert nem láttam és azt mondta hogy más mondta hogy írjon nekem és hívjon el nem magától meg hogy volt benne innentől kezdve egy szót sem váltottunk nem válaszoltam! ez volt 2hónapja kb ez nagyon sziven ütött
2018. jan. 2. 17:29
 7/10 anonim válasza:

#5 Miért írna neki és miért mondaná el az érzéseit?

Ha nem akarja ezt a kapcsolatot, akkor miért írjon neki? Egyik dolog, hogy csak magát is felkavarja a beszélgetés a másik, hogy könnyítene az ex dolgán, ha tudatná vele, hogy még mindig szenved miatta. Nem szabad ilyenkor beszélni, főleg ha tudja, hogy nincs értelme folytatni. Az a baj, hogy a tudat az ami igaz, a szív meg mást érez, ami nehezíti a dolgot. De a tudatra kell hallgatni és jobb lesz idővel.

2018. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igen hogy ha meg tudná hogy még mindig utána szenvedek olyan mintha kést adnék a kezébe..teljesen megváltozott egy felszines pi..a.. lett teszi magát és társai ezért nem kellene már soha többet! mert nem ilyen volt..aranyos kedves visszahúzódó rendes lány..most meg más sem megy csak a magamutogatás stb..meg hogy lájkolgassák a képét és társai szerintem ez szánalmas és undorító! amikor együtt voltunk ennek az ellenkezője volt ezért is tartottam ki mellette 4évig! de soha többet..csak sajnos a szívnek nem lehet parancsolni...és ez amiatt szenvedek és mélypontra kerülök..
2018. jan. 2. 17:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek ment a zöld kész köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 2. 17:41
 10/10 Eva Reichert válasza:
Menj ta'rsasa'gba, ne hagyd hogy miatta tonkremenjen az e'leted. Mielo"tt valaki megha'zasodik addig tobb kapcsolaton kell a'tmennie, hogy uta'na a csala'dja legyen az elso". Megazta'n mi az, hogy o" nem akar kapcsolatot? Te nem akarsz vele kapcsolatot!!!!! Besze'ld ezt meg magaddal.
2018. jan. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!