Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én reagálom túl vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy ez már szakító ok? Szerintem elég rossz "poén" volt a barátom részéről.

Figyelt kérdés

Barátommal 6 hónapja voltunk együtt.

Elmentem hozzájuk. Ültünk a kanapén, tévéztünk és a filmben szóba került a mellnagyobbító műtét.

(Nekem kicsi melleim vannak.)

A párom felröhögött és azt mondta, hogy én nem tervezem megcsináltatni a sajátomat? Rám férne. Majd tovább röhögött.

Erre fogtam magam és haza jöttem.

Azóta hívogat, írogat, hogy beszéljük meg. "Csak viccelődött. Engem így szeret a kis melleimmel együtt." stb. stb.



2017. okt. 17. 16:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy sokat mondogatod, hogy kicsi a melled, nem?
2017. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Hát, elég tapló dolog volt ezt így kijelenteni.
2017. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

#1

A kapcsolatunk legelején mondtam, hogy nem igazán vagyok megelégedve vele, de nem csináltatnám meg.

2017. okt. 17. 17:00
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha éppen potencianövelő szert reklámoznak, te is hangosan röhögj fel és ajánld neki, hogy igazán ráférne. nem tudom, mennyire találná viccesnek.
2017. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora paraszt...érdekes humorérzéke van, páros lábbal rúgnám ki. Ha nem tetszenek neki a melleid, akkor mi a francnak van veled? Keressen olyat, akiéi tetszenek neki, ha ez ennyire rohadtul fontos számára.
2017. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
30%
Manapság mindenkinek ilyen hamupipőke lelke van,hogy mindenért szakítani akar? Szakíts akkor. Majd ha kérdezik miért,mond el,hogy volt neki egy rossz poénja. Gyerekes.
2017. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg bunkóság. Minden nő érzékeny a külsejére, ezért pont a párodnak kellene a legjobban odafigyelnie arra, hogy ne bántson meg ezzel kapcsolatban.


22/N

2017. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%

6#

Segáz. Majd azt mondja, hogy azért dobta, mert túl kicsi a fütyköse.

2017. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

#6

Egy rossz poén, ami teljesen elveszi a maradék önbecsülésemet!

Majd ha megkérdezik miért szakítottam vele akkor elmondom, hogy nem volt jó hatással az önbizalmamra a kapcsolatunk.

És nem is hazudnék!

2017. okt. 17. 17:11
 10/39 anonim ***** válasza:
30%

"Minden nő érzékeny a külsejére" Kikérem magamnak, köszi. Nem vagyok topmodell, de egy ilyen poén el se érné az ingerküszöböm, mint ahogy senki olyannak, aki meg van elégedve magával.

Ennyi mimózát egy rakáson, beszarás :D

2017. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!