Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is jogos volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogos volt a szakítás? Az egész társaság rajtam röhög.

Figyelt kérdés

Fél éve voltam együtt a barátommal, de szilveszterkor szakítottam vele, mert nagyon megalázott. Még éjfél előtt jött egy csapat ismeretlen lány, tipikus durván sminkelt, műszempillás 18-20 éves lányok, az egyiken nem is rendes ruha volt, hanem csak egy body fekete harisnyával. :D

A barátom meg mindenki füle hallatára elkezdte magyarázni, hogy na, hát ilyen nője sem lehetne soha... Ez az a kategória, ami számára sajnos elérhetetlen.

Először próbáltam azzal vigasztalni magam, hogy már volt benne pia, de végül teljesen elviselhetetlennek éreztem ezt a beszólást, én az a kategória szeretnék lenni a párom számára, ami olyan, hogy nem vágyik mellette másra, és nem tart más nőket annyira szépnek, hogy hozzám mérten ég és föld...


2018. jan. 2. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy jogos, mert mindenkinek más fér bele egy kapcsolatba.

Ez nekem sem férne bele egy kapcsolatba, szóval szerintem jól tetted, hogy kidobtad.


22/N

2018. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is kidobtam volna, ne bánd
2018. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez nagyon bunkó megnyilvánulás volt részéről. Jól tetted, hogy szakítottál. Aki ilyet mond, nem érdemel meg téged.

21N

2018. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én ezen nem akadnék fenn :)

Te ismered a párod, tehát ha mondjuk ez rendszeresen előfordul akkor jogos.

Amúgy pedig hűséget el lehet várni de vakságot nem :D

Azt pedig ne feledd h kiváni egy álomnőt lehet, viszont te valóságos vagy és veled van.

Szóval fogadd vissza

2018. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy jogos volt a szakítás, én is ezt tettem volna!

Ez nagyon bunkó és megalázó beszólás volt részéről. Úgy jött ki, mintha téged (akkor még barátnőjét) nem tartana jó csajnak, pedig ugye egy kapcsolatban elvileg a párodon kívül nincs szebb, vagy jobb.

Az pedig tény hogy nem vak, és nincs is azzal semmi baj ha más nőre is ránéz, ez természetes dolog. Csak az nem mindegy, hogy egy buliba, több ember előtt hangosan így megalázza a barátnőjét! Mindennek van határa. Meglehetett volna ezt magában is jegyezni...

2018. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fa_sza társaságba jársz... Hidd el jól tetted. Az ilyen suttyerák az első lehetőségnél lefordulna balra, ha lehetősége adódna rá.
2018. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
69% Nem az a baj. hogy megnéz másokat, hanem hogy mások előtt alázza a párját.
2018. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat vesztettél, vannak normálisabbak is.
2018. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még meg is vertem volna :D Jól tetted.
2018. jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Senkinek nem szabad engedni, hogy megalázzon, pláne nyilvánosan!
2018. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!