Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az én hibám? Hogy segítsek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám? Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Első szerelmemmel két évig voltunk együtt. Előtte ő elég zűrös életet élt, kétes társaságba került, balhékkal és néha droggal. A kapcsolatunk alatt elhagyta ezeket a barátokat, nem is füvezett már egyáltalán, bár hozzá kell tennem ez nagyon sok "munkámba" került, folyamatosan győzködtem hogy nem ez a jó út, ellenőrizgettem, volt hogy a pénzét is én kezeltem (ezt ő kérte). Egyébként nagyon szerettük egymást, mindketten úgy éreztük hogy egyedül a másik előtt lehetünk önmagunk. Másfél éve szakítottunk, (kihűlt a dolog, meg sok vitánk volt már, én úgy éreztem szükségem van egyedüllétre) de napi szinten tartjuk a kapcsolatot, egy erős barátság alakult ki köztünk, csak a másikkal tudjuk megbeszélni a problémáinkat. Ő még egy ideig próbálkozott hogy újra összejöjjünk, de mindenképp csak a barátja akartam lenni. Azonban újra feltűntek a régi barátai, ő pedig teljesen kifordult magából, a drog is újra előjött, ráadásul otthon is hatalmas problémái vannak. Nem tudom mit tegyek, hibásnak érzem magam, nem gondoltam hogy ennyire elcsúszik majd az élete ha elhagyom. Viszont nekem is vannak problémáim, egyetem előtt állok, nem érzem magam erősnek ahhoz, hogy megint kirángassam a dologból, de elfordulni sem tudok tőle, mert mindentől függetlenül ő egy nagyon jó ember, nagyon szeretem és ő áll hozzám a legközelebb. Mit tegyek?

2014. máj. 11. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj hagyd őt...
2014. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segíts elvonót keresni neki. Azt is megfigyelhetnéd, ő mennyit segít neked a bajban. Kihasználnia nem kellene akkor sem, ha ő van nagyobb bajban.
2014. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen drogokat fogyaszt és milyen gyakran? Ha csak néha füvezik az még abszolút rendben van. Az emberek hajlamosak túl reagálni az ilyesmit, a fű például kevésbé káros mint az alkohol, az ilyen heti 1-2 alkalom nem árt meg belőle, sőt ;)

Persze, ha napi rendszerességgel tolja az megint más. Szóval mit fogyaszt és milyen gyakran?

2014. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"kihűlt a dolog, meg sok vitánk volt már, én úgy éreztem szükségem van egyedüllétre"

ezen gondolkodj el...

2014. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!