Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mások is minden kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is minden kapcsolatot megszakítanak az exükkel?

Figyelt kérdés
Nyáron szakítottunk a volt barátommal, akivel mielőtt összejöttünk nagyon közeli barátok voltunk, sőt lelki társak aztán összejöttünk és kb. fél évig voltunk együtt. Mióta szakítottunk nem írunk egymásnak facen, Ő még a szülinapomon se köszöntött fel, pedig eddig mindig felköszöntött. Többször összefutottunk, mert közös a baráti tátsaságunk. Volt olyan, hogy messziről elkerült csak köszönt és ennyi, legutóbb megkérdezte hogy vagyok és beszélgettünk kicsit, talán azért jött oda hozzám, mert érezte, hogy ez így nem okés... Amúgy Ő szakított velem, ezért nem kezdeményezem én a beszélgetéseket. Nem tudom miért kerül, amikor Ő szakított, Ő akarta így... Mi lehet az oka?

2018. jan. 3. 22:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 21/L.
2018. jan. 3. 22:41
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyet kivéve, néha beszélgetek velük.
2018. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Legjobb ha megvan szakítva minden, de néha kivételes esetekben barátság marad. Nálatok lenne esélyes utóbbira, mivel barátságból lett több.
2018. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy van, akivel beszélek/találkozom néha, egy másikkal pedig kb. fél évente írunk egymásnak. A többiekkel soha.
2018. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Mindegyikkel. Ki kíváncsi rájuk? A múlt az a múlt.
2018. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Interferencia ***** válasza:
100%
Én egy kivételével gyakorlatilag igen. Az ex már a múlt, és nem akarom, hogy bezavarjon az életembe, vagy egy későbbi kapcsolatba.
2018. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyikőjükkel néha e-mailen beszélünk.

De vele megbeszéltük a sérelmeket.

A másik exemmel nem beszélek. Látni sem akarom. Jobb ez így.

2018. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is csak egy ex baráttal tartom a kapcsolatot. Vele azért nem működött, mert elég hamar inkább csak haverként tekintettünk egymásra azért is maradt meg vele a baráti kapcsolat. A többiekkel meg max akkor beszélek ha véletlen összefutunk, de nem írunk egymásra. Szerintem jobb lezárni és továbblépni, amit nehéz ha közben folyton facebookon beszélgetnétek. Nem is értem, engem jobban zavarna ha dobna de azért még írogatna, sokkal nehezebben tudnám lezárni a szakítást.
2018. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ti fél évig voltatok egy pár ami pitsányi idő. Ez a "kapcsolat" is csak arra volt jó hogy elveszíts egy barátot.. ha meg így állsz hozzá hogy "nem szólok hozzá mert Ő szakított", akkor idővel ez visszafordíthatatlanná válik. KOMMUNIKÁCIÓ!
2018. jan. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se beszélek egyikkel se, a múlt az múlt, nem akarok benne ragadni. 25/N
2018. jan. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!