Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Együtt voltam vlkivel majdem 2 éven keresztűl.

Távkapcsolat volt. Találkoztunk már. A legutolsó talink nyáron volt. (lehetett volna több is,de nem tudtuk össze hozni)

Az utolsó talinkon, töbször is megkérdezte,hogy laknék e majd vele és stb. Majd indulásom elött,kaptam képeket a gyerek korából. Aztán, novemberben furcsa lett. Majd 5 hétig kb alig beszéltünk... mjad kiderüt,hogy vlki becsapott minket... de ő még is a csalónak hitt.. és szakított velem. Amit ráadásúl mástól tudtam meg. ... az fájt a legjobban,hogy el húzta a dolgokat... és kb voltak hetek,mikor nem tudtam, mt gondoljak,mint higyjek és stb. és eléggé kétségbe ejtő és fájdalmas volt így. Decemberben tudtam meg,hogy szakított velem... kérdeztem tőle többször is,hogy akar e talizni..de nem akart. Ma van a szülinapja...és én még mindig nem tettem magam túl a dolgon. Tudom,hogy mindig fogok emlékezni rá,de még mindig ugyan úgy fáj mint mikor ez az egész szar keverés el kezdődött. Azt hittem,hogy legalább kicsit enyhülni fognak az érzéseim..vagy,hogy legalább könnyebb lesz számomra. De nem. Még mindig ugyan az. Azóta össze vissza alszok. Már alvás segítő tablettát is vettem. Attól félek,hogy túlzásba vittem a hiányát és csak túl reagálom,vagy nem tudom... mit tegyek? Már megtalált vlki. Aki velem szeretne lenni és talán nem is lenne rossz vele egy kapcsolat...de.. nem megy...


2018. jan. 6. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon friss még, majd enyhül. Ez a távkapcsolatosdi úgysem volt normális. Hónapokig nem találkoztok... Az nem kapcsolat.
2018. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz...de minden nap írtunk és skypeoltunk.
2018. jan. 7. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!