Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék változtatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék változtatni, hogy könnyebb legyen ismerkednem?

Figyelt kérdés
Sosem volt még komoly kapcsolatom, későn érő típus vagyok, még középsuli alatt sem igazán érdekeltek a fiúk. Az a problémám, hogy elég nehezen engedek közel magamhoz bárkit, idő kell, hogy megnyíljak valakinek, amit lehet, hogy nehéz kivárni. Elkönyvelnek zárkózott kedves csajnak és nincs időm bebizonyítani, hogy sokkal több van bennem. Emellett nehezen tetszik meg valaki, egyszer voltam igazán szerelmes, és azóta tudom, hogy mit érzek akkor, ha valaki tényleg bejön, ennél kevesebbel nem szeretnék megelégedni, mert ennyi idő alatt nagyon jól kialakult a saját életem, és azt nem rúgom fel valakiért, akivel nem érzem a vonzódást. Az utóbbi miatt utasítottam vissza több srácot is, akik kedvesek voltak, de tudtam, hogy semmit sem fogok érezni irántuk. Jó lenne, ha könnyebben menne az ismerkedés, de fogalmam sincs hogyan, változnom kell nekem is az biztos, de nem tudok 180 fokos fordulatot venni. :/

2017. dec. 10. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem kéne annyit válogatni
2017. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mi lenne erre a megfelelő tanács. Nálad szerintem nem az ismerkedéssel van a probléma, hanem az elvárt érzéssel. Egy olyan érzésnek kellene megfelelni a fiúknak, amit lehet kezdetben nem tudnak megugorni. Lehet az a srác, akinél az elején nem érzed a mindent elsöprő szerelmet, pillangókat a második randin lehozná neked a csillagokat és előkerülnének a pillangók is. Ha esélyt sem adsz nekik egyáltalán nem tudnak bizonyítani.
2017. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, össze kellene jönnöm az első sráccal, akit tudom hogy max hitegethetnék egy darabig. Nem válogatok, egyszerűen a legtöbb srác iránt nem érzek semmit, aki iránt igen, azzal meg két évig szívtam.
2017. dec. 10. 17:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, igazad van ezen már én is gondolkodtam, de ha valakiről tudom, hogy tetszem neki, utána olyan kényelmetlenül érzem magam mellette, hogy legszívesebben elkerülném.
2017. dec. 10. 17:53
 5/13 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy szivtál?azért nem érzel semmit irántuk mert a szőke herceget várod
2017. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy nagyon szerelmes voltam belé, és mivel én is tetszettem neki elkezdtem reménykedni, de végül nem engem választott hanem egy barátnőmet.
2017. dec. 10. 17:57
 7/13 anonim ***** válasza:
szerelmes voltál akkor egy féregbe
2017. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván ez jön le belőle de közben eltelt valamennyi idő és valószínűleg úgy gondolta, hogy már túl vagyok rajta. Előtte is ugyanez a problémám volt a fiúkkal, ő viszont tényleg olyannak tűnt, akit kerestem, csak neki nem én voltam az.
2017. dec. 10. 18:02
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell mindenkinek párkapcsolat... ezek alapján elvagy te egyedül is, nem?
2017. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdéat mert jó így nekem... logikus.
2017. dec. 10. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!