Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogy lenne a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Most ert veget a kapcsolatom es nem igazan vagyik mar a tarsasagomra es nagy reszt tovabb is lepett. Szeretnem vissza szerezni meg ha ez nem is megy konnyen, tudom rengeteg kerdes van ezzel kapcsolatban de azert kivancsi vagyok a velemenyetekre. Megprobaltam mindent mar csak rajta all az egesz. Szerintetek az a jobb ha nincs semmi kozossegi oldalam es nem lat belolem semmit vagy ha lesz 1 kozossegi oldalam amin o is jelen van allandoan igy azon keresztul kovethet es lathatja mit csinalok es hogy jol erzem-e magam. Melyik a jobb ha nem tud rolam semmit vagy ha azert latja hogy mi van velem es talan meg is tetszik neki amit csinalok?
2018. jan. 7. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem állsz inkább elé és elmondod, hogy kell neked?


Nem értem ezt a közösségi oldalas stratégiád. Ha nem akar tőled semmit, ott sem fog látni, vagy el sem fogadja a bejelölésed, vagy letilt a fenébe.


Ne játszmázz, állj elé!

2018. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A játékfüggőség után remélem a "közösségi oldal függőséget" is betegségnek nyilvánítják, mert ez már biztos, hogy nem normális.


"Szeretnem vissza szerezni" - Vegyél egy szál vörös rózsát, állj oda elé és mondd el neki, hogy szereted bakker!

2018. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek en megtettem mindent:) Szemelyesen es nem online. Epp ezert jutottam erre az utolso dontesre mivel mashol nem lenne mondjaban allni latni. Mivel nem szeretne egy ideig talalkozni velem sem beszelni ezert gondoltam hogy talan ezzel is kezdhetnek valamit es amilyen kozossegi oldalon jelen van es elegge kedveli is talan szivesebben latna hogy velem mi van mivel igy semmit nem tud rolam.
2018. jan. 7. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
@3: Szerintem meg akkor nőj fel és lépj tovább! Ha nem akar látni, akkor letilt vagy nem néz meg, de nehogy te alkalmazkodj már az ő igényeihez!
2018. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább.

Ne arra pazarold az energiád, hogy megpróbáld visszaszerezni, hanem arra, hogy megpróbálj túl lépni rajta.

Sokkal jobb lesz, ha szépen hagyod a dolgokat, és rendbeszeded magad. Hagyj időt magadnak, a volt párodnak és a kapcsolatotoknak is. Aztán majd ha úgy alakul, akkor ugyis újra összejöttök.

Szerintem pihentesd ezt a dolgot.

És most foglalkozz kicsit magaddal. Lépj tovább, és élj.

2018. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem igazan vagyik mar a tarsasagomra es nagy reszt tovabb is lepett

nem szeretne egy ideig talalkozni velem sem beszelni


Ja, biztos szivesen latna akkor online, meg tuti vissza is jelolne hozza. :D Fel kene noni.

2018. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!