Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem birok ismerkedni, egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok ismerkedni, egyszerűen bezárok mikor valaki közeledni próbál felém, mert rögtön öntudatlanul is védekezni akarok hogy megint csak kihasználnak stb. Mit tegyek? 35/L

Figyelt kérdés
Egy csúnya szakításon vagyok túl, 6 évig voltunk együtt. Nagyon nehezen, 10 hónapomba telt kiheverni. Azóta volt egy nem hivatalos 4 hónapig tartó "kapcsolatom" (barátság extrákkal dolog volt... aminek a vége az lett hogy beleszerettem én hülye) aminek szintén vége 2 hete.
2017. nov. 20. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
35/L? Az igen
2017. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszabb ***** válasza:
31%
Mit csináltál eddig 35 éves korodig? Oké, 35 év mínusz 6 év párkapcsi, mínusz egy év lábadozás. 28 év! 28 évig mi a kénköves lópikulát csináltál? Már csak abból kifolyólag, hogy aki 20 éves kora alatt képtelen párkapcsolatot kialakítani, az szociálisan alulfejletté válik, s azzal irtó nagy gondok lesznek nyak fölött huszonéves, harmincéves korára.
2017. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

#2: Minek írja be az egész életét? Az utolsó, 6 évestől kezdte.


Ismerd meg jobban a másikat, és addig ne éld bele magad semmibe.

2017. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 35 "L" nekem is fura, az, hogy a lány kategóriába sorolod magad. Legyen tartásod, és egy picit most ne egy kapcsolatért szaladj, hanem fedezd fel magad, mint önálló személy, hogy egyedül is tudj örülni a napnak, a munkának, az olvasásnak, sportnak, zenének, a természetnek stb., és ha ez megvan, észre sem veszed, de ki fogsz nyílni lélekben.
2017. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. Nekem a nyáron volt "szerencsém" egy ilyen nőhöz, az is folyton ezt hajtogatta, miközben pontosan ő viselkedett úgy, mint aki csak szexelni akar. Aztán mikor elegem lett persze én voltam a hibás az egészért, meg bunkózott egy sort és neki állt feljebb.
2017. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
irj.43f
2017. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
@2 lol ekkora baromságot rég olvastam ilyen komolyan tálalva itt.
2017. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom. 19 évesen férjhez mentem, ami tartott 1.5 évig, majd kb 9 hónap gyógyulgatás, jött a "nagy szerelem" 6.5 év, szakítás, jó ott én voltam a szakító fél mert másba szerettem bele, ő volt a 6 éves kapcsolatom. És igen, nő vagyok. Ebben mi a meglepő? Nőként nem lehet olyan problémám hogy már nem tudok bízni a pasikban?? Mondjuk hozzá járult ehhez az is, hogy ha ismerkedek előbb utóbb mindegyik szexelni akar (előbb utóbb alatt egy két órás ismeretséget értek) ami nekem nem fér bele. Régimódi vagyok, elvárom az udvarlást.
2017. nov. 20. 23:38
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

"(előbb utóbb alatt egy két órás ismeretséget értek)"


Azokat küld el nyugodtan az anyukájuk pitsájába. Idióták.

2017. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megvan.. De már annyira sok ilyennel futottam össze az elmúlt időben hogy besokalltam és félek kinyílni :(
2017. nov. 20. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!