Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nő ha szakít akkor az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ha szakít akkor az a kapcsolat menthetetlen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 22:17
1 2
 11/13 jobbikostibi ***** válasza:
35%
ha egy nő szakít, akkor van valakije. Sose lépnek ki kapcsolatból a semmibe
2018. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, én sosem úgy szakítottam, hogy van valakim és sosem engem hagytak ott. Illetve a barátnőm is úgy szakított a pasijával akivel már több, mint tíz éve együtt voltak, hogy nem működik a kapcsolat és neki nem elég a langyos vízben üldögélés.

Viszont férfit csak olyat ismerek aki 1. vagy ül a langyos vízben és nem lép 2. vagy a szeretőjéhez lép le 3. vagy őt dobják. Én még sosem hallottam olyan férfiról aki azért lépett le mert a kapcsolat nem jó irányban haladt és nem tudták megbeszélni. Soha. Biztosan van ilyen, és akkor pacsi neki. Viszont több nőt is ismerek aki egyedül marad akár gyerekekkel is, ha úgy érzi, nem becsülik meg, kihasználják, nem szeretik eléggé.

2018. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jobbikostibinek üzenem: nő vagyok, élő példa arra, hogy sokszor szakítottam pasival úgy, hogy nem volt más!!! Nekem ha elegem van, akkor kész!
2018. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!