Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki igazán szeret akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki igazán szeret akkor nem hagy el?

Figyelt kérdés
Sajnos már sokszor bele futottam olyan nökbe hogy csak üres szavak voltak de mindig elhittem nekik hogy szeretnek .Persze én mindig beléjük szerettem.Mért kell hazudni a másiknak hogy szeretlek?'Én nem tudnám.Mindig én maradok ott sérülten ök meg 1 hét mulva új palival vannak.Ez számomra undorito hogy ilyen gyorsan letudnak feküdni mással ilyen gyorsan.Mit érez ilyenkor a nő?
2018. jan. 15. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanúgy vagyok mint te, csak nőben...
2018. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Merrt jön valaki az életükbe, akit még jobban szeretnek, vagy akinek több a pénze, és kényelmesebb életet tud biztosítani nekik...
2018. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van olyan is, hogy hiába van szeretet ha nem passzoltok össze. De olyan is van, aki kihasználja a férfiakat. Tudni kell különbséget tenni.
2018. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem találkoztál a neked való nővel. A másik az, hogy vannak notórius félrejárkálók, de érdemes neked is elgondolkodni azon, hogy jól választasz- e, illetve hogy a kapcsolat megtartó képességed megfelelő- e??
2018. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Aki igazán szeret az is elhagy, de akkor azért, mert szerinte neked jobb lesz nélküle, akkor téged maga elé helyez, de amiről te írsz az nem erről szól. Akinek 1 hét után már új pasija van, az téged soha semmibe sem nézett.
2018. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mit mond a tettek beszélnek nem a szavak.
2018. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!