Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan miert alazza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan miert alazza a ferfi az exet?

Figyelt kérdés
Plane, hogy en soha nem bantottam, sot sajnos tul rendes is voltam hozza, amit nem erdemelt meg!Nagyon aljas volt egesz kapcsolatunk alatt velem

2018. jan. 15. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, egész kapcsolat alatt aljas volt veled, akkor miért gondolod, hogy szakítás után változik és rendes lesz?
2018. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én exem nem alázott meg kapcsolat után. Ne általánosíts.

21N

2018. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
senki nem altalanositott...Az en exemrol kerdeztem...Nem azt irtam, hogy a ferfiak... 😏
2018. jan. 15. 11:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert kényelmesebb, lelkileg könnyebb abban a tudatban élni hogy minden rosszért egyedül te voltál a felelős, ő mindent jól csinált.


Ha kicsit elgondolkodna, megnézné, beismerné hogy ő miket, miben, hol hibázott, az kicsit fájdalmas, nehezebb lenne számára, viszont nem pocskondiázna, másrészt ő is tanulhatna a hibáiból és a következő kapcsolatában nem futna bele ugyanazokba a dolgokba.


Szóval, valószinűleg neki lesz rossz végeredményben, nem neked.

2018. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo, koszonom.Magaba nezhetne...De o nem kepes ugysem valtozasra..Agressziv ember agressziv is marad 🤐
2018. jan. 15. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert sértve érzi magát. Ezért haragszik rád.

Vagy magára haragszik, amit rád hárít.

Ha amúgy is ilyen fröcsögős, kiállhatatlan és agresszív kismalac akkor ne csodálkozz. Rosszul esik ez érthető, de majd elmúlik. Legalább biztos nem fogod megbánni a döntésedet. Ő pedig majd csak leáll.

2018. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat ha igy folytatja, a gyuloletemet fogja kivivni..Ettol fuggetlenul azert nagyon faj, mert nem ezt erdemeltem/erdemlem.. 🙁😔 csak legyek tul rajta.Nem hiaba szakitottam vele..Belefaradtam..Masfel evig turtem..Soha tobbe nem leszek senki hulyeje
2018. jan. 15. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:

A hapsiról: "Nagyon aljas volt egesz kapcsolatunk alatt velem" "Agressziv ember agressziv is marad "

Rólad: "Ettol fuggetlenul azert nagyon faj, mert nem ezt erdemeltem/erdemlem." "Masfel evig turtem"


Azért csinálja, mert másfél évig hagytad. Mivel belementél, igazából pont ezt érdemelted. Az, hogy valaki rövid ideig szenved egy tönkrement kapcsolatban, az megesik. De az, hogy valaki másfél évig van egy teljesen rossz kapcsolatban, az már az egyén SAJÁT hibája.

2018. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért aláz eg, mert hagyod! Mert hozzászólsz, mert foglalkozol vele, ergo adsz neki támadófelületet. Szüntess meg vele mindenféle kommunikációt.
2018. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hagyom..egyszeruen emberek az orrom ala dorgolik..Nekem le van tiltva..Marcsak azt varom, h az utolso cuccait is elvigye, es onnastol a telefont sem veszem fel neki
2018. jan. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!