Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan utáljam meg a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utáljam meg a volt páromat úgy hogy kiszeressek belőle és ha meggondolja magát se akarjak vele soha többet össze jönni?

Figyelt kérdés

Volt párommal én szakítottam. Majd meg gondoltam magam, akkor nem akart vissza jönni hozzám, én ennek hatására megutáltam.

Volt mikor a szakítás után eltelt egy idő és gondoltam mért ne lehetnénk jóban, ráírtam kicsit beszélgetni. Nagyon szemét volt velem minden ilyen próbálkozásnál. Még jobban megutáltam. Mostanában megemlíti hogy még vissza fog szerezni de kb már a hányinger kerülget ha a vele való kapcsolatra gondolok.

Aztán a mostani volt páromat igazából sokkal jobban szerettem. Ő szakított velem, be is látom a hibámat. Hetekig nem tudta eldönteni szakítás után hogy adjon esélyt az újrakezdésre vagy ne mert ő is szeret állítólag. De végül benyögte hogy nem ad esélyt. Most nagyon dühös vagyok rá mert tudom hogy működött volna és tudom hogy szeret. Mondtam neki magyarázza már majd el hogy mért döntött így kb egy hét gondolkozás után de arra még nem került sor majd talán a napokban mert ma szakítottunk.

Úgy érzem csak akkor tudom őt is elfelejteni és túl lenni rajta ha megutálom.

Csak az a baj számomra tökéletes volt ez a kapcsolat, ő is, és én rontottam el és tudom hogy nem találok még egy ilyet mint ő.

Légyszi segítsetek :(

Azt mondja nem tudja még össze fogunk e jönni de mostnában nem



2018. jan. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt kaptad a karmától, amit megérdemeltél. Mondom én, hogy a világegyetem valahol igazságos.
2018. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért gondolod így kedves első?
2018. jan. 14. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A következő párkapcsolatodban átélted ugyanazt, mint amit okoztál az elsőben a másiknak.
2018. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért az elsőben sokkal több probléma volt amit évekig tűrtem
2018. jan. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!