Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez korrekt igaz?

Figyelt kérdés
Februárban sajnos elviszi a szülöi házamat a bank apám miatt.A barátnöm inkább elhagyott a bajban hogy már nem szeret meg én dobtam el magamtol meg ilyenek.Aztán hirtelen már uj palija van.Hát éljen az összinteség.Bajban mutatkozik meg a szeretett.Azota még a telefont se vesszi fel.Sokat jelenthettem neki.Mért kell nekem állandoan elhinem hogy szeretnek?
2018. jan. 15. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Azért meghallgatnám a párod verzióját is. Nem lehet, hogy rajta vezetted le a feszültséget, és ezt a viselkedést nem tudta elviselni? Mennyire voltál nyitott a megoldási javaslataira? Egyáltalán, mennyire avattad őt be ebbe az egészbe? Tudta az elejétől, hogy mi a bajod, vagy csak annyit érzett, hogy hónapokig furcsán viselkedsz?
2018. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Én is meghallgatnám a másik felet.
2018. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Van igy is eleg bajod, de hidd el, hosszu tavra nezve jobb, hogy volt-baratnödröl most derült ki, hogy mennyire szamithatsz ra. Szerintem, felesleges keresned. Mit szeretnel halani töle? Vagy el szeretned neki mondani, hogy emberileg milyennek tartod? Hidd el, tudatosan vagy nem, de tisztaban van vele. Teged ott hagyott, de sajat magatol nem tud megszabadulni. Hidd el, hogy a mostani pasijat meg sajat magadnal is jobban sajnalhatod.
2018. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!