Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben, mi segített?

Figyelt kérdés
Az a baj szörnyen szerelemfüggő vagyok. Amióta az eszemet tudom, mindig szerelmes vagyok. 4 hónapja, lassan 5, ért véget egy másfél éves kapcsolatom. Elhagyott a fiú, mert már nem szerelmes belém, és nem érez vonzalmat. Próbáltam küzdeni érte, kerestem, irogattunk egy ideig, de nem változott benne semmi irántam, Eddig senkiért nem küzdöttem, de azt hittem ő az igazi, és érte érdemes. Úgy érzem tud érdekelni más pasi, rá se bírok nézni másra, ő volt a mindenem, de tegnap letöröltem, nem akarok hallani felőle, azt hiszem csak így tudok túllépni. Mennyi idő lesz ez vajon?

2018. jan. 18. 16:53
 1/6 A kérdező kommentje:
* nem tud érdekelni más pasi
2018. jan. 18. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyeneket mond, hagyd... Egyértelműen elmondta hogy már nem kellesz neki. Ne alázd meg magad.

A szerelemfüggést pedig egyedülléttel tudod orvosolni.

Találd meg azt ami boldoggá tesz (nem a szerelem) és hidd el, elmúlik a szerelem/párkapcsolat függés. :)

2018. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok...


Az ignorálás és a kapcsolódási lehetőségek teljes ellehetetlenítése jó dolog a felejtéshez.


És persze az új élmények megélése is feledteti a régieket :)

Új hobbi, barátok, vagy új szerelem akár...

2018. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám azt a köztudott tényt, hogy a srácok lesznek nehezebben túl azon, ha szakítanak velük.


Amúgy a gyógyír az idő. Az idő, abban az értelemben, hogy amíg nem találsz egy újabb fiút. Szóval igazából egy új kapcsolat az, ami elviheti a szenvedést veled. Egyedül, magányosan, elég sokáig tudsz főni a levedben te is.


A srácok makacsok, és csak azért se akarnak összejönni mással. Ők szeretnek inkább meg nem értett hősszerelmesek lenni.


Szóval ne aggódj, szerintem ez rád nem lesz igaz.

2018. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló volt a helyzet, mint most nálad.

Letiltott szakítás után azonnal, amikor elhoztam tőle a cuccaimat. Akkor nagyon dühös voltam, szenvedtem is 3 hónapot, és nem akartam senkit. Hidd el, az egyedüllét csodákra képes. Mert ekkora jöttem rá arra is, hogy nem tett rosszat azzal, hogy letiltott. Nem hagyott esélyt arra, hogy keressem, vagy ő keressen engem. És így kénytelen voltam feldolgozni a helyzetet, az egész szakítást és most, így 9 hónap után, már hálás vagyok neki mindezért, mert megtanultam egyedül is létezni és élvezni az életet, megtanultam feldolgozni a szakítást, és már nem esnék kétségbe, ha ismét kidobnának.

Próbáld te is megtalálni önmagad, azt, amit szeretsz csinálni, éld az életet és egy percet se vesztegess el valaki olyanra, aki nem akar téged. :)

2018. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár hónapja szakított velem az exem. Amikor megismertem és összejöttünk, azt hittem ő az igazi. Nem akartam elengedni, és nem akartam felfogni, hogy pont ő dob ki 1 év után.. Sajnos elég csúnya dolgokat vágott a fejemhez, és rájöttem, hogy basszus most mutatta meg, hogy igazából milyen..

Azóta ismerkedek, nem zárkózok el, és sokkal jobban lettem! Sőt még lehet alkulóban is van egy kapcsolat.

Én azt tanácsolom, hogy fel a fejjel. Tudom, hogy most rossz, de majd nemsokára jobban leszel te is! :)

22/N

2018. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!