Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk a barátommal, érzem, hogy nincs minden rendben és már egy éve gondolkodom a szakításon.(annyi ideje tart a kapcsolat kb.). Számtalan módon megalázott, manipulált, nem volt velem őszinte. Jeleztem sokszor, hogy nem jó így, nem történt változás (vagy csak nagyon minimális) és én még ezek után is azt érzem, beledöglenék ha külön mennénk. Istenítem, hogy nem lesz még egy ilyen férfi az életemben és úgy érzem nagy hibát követnék el ezzel a lépéssel mert megbánnám. Nekem ő az első minden téren és nem érzem, hogy megbecsülne vagy értékelne de mégsem tudok búcsút inteni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Meddig lehet ilyen bizonytalanságban létezni? Minden nap sírok már és nem tudom mit tehetnék mert Vele nem lehet megbeszélni a problémákat. 23L
2017. ápr. 28. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A nők többsége ilyen hülye.
2017. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én pintosan ilyen helyzetben voltam. 5 évig kínlódtam. Elment egy csomó évem. Utólag bánom hogy nem szakítottam hamarabb. Csak azért isteníted mert az első. Nincs viszonyítási alapod
2017. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mivel aláz meg? Miért nem lehet megbeszélni a problémákat?
2017. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy és iszonyúan buta.
2017. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő mert nekem nem egy kapcsolat kell, hanem Ő. (szeretném megérteni ez miért van) Az építő jellegű hozzászólásokat tudnám értékelni a többi rosszindulatú gyakoris meg legalább igya meg a reggeli kávéját, mielőtt butaságokat ír. Megalázott, elvette az önbizalmamat, eljátszotta a bizalmamat, olyan dologban hazudott, amiben nem kellett volna, mert feleslegesen tette, nem tettlegesen de kikacsintgatott a kapcsolatból. Apukám alkoholista és elég balhés gyerekkorom volt, anyukámmal is elég érdekes a kapcsolatom. Kevés embert engedek közel magamhoz, de hozzájuk nagyon ragaszkodom. Én elég szabad szájú vagyok, Ő konfliktuskerülő és emiatt lehetetlen dűlőre jutnunk. Nagyon sokszor elterveztem már, hogy szakítok, neki is megmondtam, de a végén elgyengülök, mert nem is akarom igazán, rossz lenne nélküle. Nem tudom ezen, hogy tudnék változtatni, hogy ne azt érezzem meg fogtam az Isten lábát amiért velem van, hanem belássam, hogy nem érdemel meg.
2017. ápr. 28. 08:22
 6/10 A kérdező kommentje:
megfogtam*
2017. ápr. 28. 08:23
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Egy gyenge semmirekellő nő vagy.
2017. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

"Ilyenek a nőt, a szemeteket szeretik,

izgatja őket, ha a pasi kib.szik

velük. Azt hiszik megváltoztatnak.

Későn veszik észre, hogy hibáztak..."


Ganxsta minden sora az arany nagybetűs igazság.

2017. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Te egész egyszerűen nem mered felvállalni a saját érzéseidet, gondolataidat...olyan nincs, hogy istenítem, de minden szinten rossz a kapcsolat ( bizalom, megalázás). Legyél döntésképes, mert ebben a helyzetben maradsz örökre...
2017. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából az apró figyelmességek meg vannak, nagyon sokat szeretget. Arra is gondoltam, hogy én túlzom el a dolgokat és esetleg érzékenyebben reagálok rá... 72%-os mind az 5 év pocsék volt, amit a másikkal töltöttél?
2017. ápr. 28. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!