Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezért szakítanátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért szakítanátok, ha kiderülne 1 év után?

Figyelt kérdés

Nos barátnőmmel egy éve vagyunk együtt, és mikor összejöttem vele, azt mondtam neki, hogy e nyáron végzek, diplomamunkám is megvan, már csak pár vizsga hiányzik.


Nos a helyzet az, hogy se diplomamunka nincs, másrészt nem most fogok végezni.

Tehát kamuztam akkor, és valószínű, hogy ki fog derülni.


Ha így történne veletek, ti szakítanátok ezért?


Én 24, ő 20 éves amúgy.



2018. jan. 18. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyrészt azért, mert nem bízom olyanban, aki hazudozik, másrészt meg mert ostobának tartanálak, amiért úgy érezted, fényezned kell magad. (Mert ezért hazudtál, nem? Az ok sem teljesen világos)


Ráadásul egy évig kamuztál, tuti az járna a fejemben, mi nem igaz még. Lapát lenne.

2018. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gáznak éreztem azt mondani, hogy nincs meg.
2018. jan. 18. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos azt kell mondanom, hogy az elsővel értek egyet. Eléggé megrendülne a bizalmam, és az sem tetszene, hogy azt érezted, hogy hazudnod kell ilyen dologról.
2018. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alázattal vállald a következményeket.
2018. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért nincs meg. Nem minden úgy alakul ahogy eltervezzük. Ha mondjuk bejött egy jó munkalehetőség, vagy történt valami ami miatt nem tudta megcsinálni akkor oké. De ha előre tudta, hogy semmiképp nem lesz meg mégis kamuzott, akkor viszont elgondolkoznék rajta, hogy a megfelelő emberrel vagyok-e.
2018. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szakítanék. Többek között azért, mert amikor ezt kamuztad, azt hitted, hogy nem derül ki: nem tervezted, hogy eddig együtt maradtok.

Nekem nem esne jól, hogy eredetileg csak pár dugásra kellettem, és nem hinnék abban, te komolyan gondolod.

2018. jan. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

(Amikor férfiként mondom, hogy szakítanék, akkor mindig jól letánadnak, hogy jajjszegénylány)


Kamuzásért nálam alap a szakítás.

2018. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. ez csak egy hazugság, lehet, azért mondtad, mert ciki volt nekem, hogy még nincs diplomád
2018. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Az exem is próbált manipulálni, ilyen-olyan apró hazugságokkal, hogy neki jobb legyen... Csakhogy azzal nem számolt, hogy egyszer rájövök... Rájöttem és mivel utálom, ha hülyére vesznek, ezért mehetett amerre látott.
2018. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy valaki az ismerkedésnél hazudik, még azt mondom belefér, sokan szeretik fényezni magukat, jobbnak beállítani magukat.

DE az, hogy 1 éven keresztül hazudtál neki, nem voltál őszinte vele, az nagyon gáz és nálam is kuka lenne a dolog.

Bármikor elmondhattad volna neki, hogy figyelj kicsim, nem megy olyan jól a suli, mint mondtam az elején, szégyelltem kicsit, de csúszok sajnos, nem most fogok nyáron végezni. És sajnálom, hogy nem voltam őszinte.

Na ezt el kellett volna mondani már az első hónapban.

1 év után is csak azért mondanád el neki, mert szorul a hurok, mindjárt itt a tavaszi félév.

Szeritnem legyél őszinte, mondd el neki.

Egyébként sokan csúsznak az egyetemmel (én is), nem kell szégyellni szerintem, bárki járhat úgy, hogy nem sikerül megcsinálnia 1-1 tárgyat és borul minden.

De a hazugság nem jó, próbálj őszinte lenni vele mindig.

2018. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!