Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyi idö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idö?

Figyelt kérdés
3 honapja elhagyott a barátnőm és még mindig szarul vagyok.Még mindig szerelmes vagyok belé.Mindent probáltam de nem vagyok jobban.Nagyon hiányzik.Sokszor még vele álmodok utánna már vissza aludni sem tudok.Nagyon fáj a lelkem számomra ö tökéletes volt.Sajnos már uj párja van ellég hamar bepasizott.Hallani.sem akkar rolam.
2018. jan. 19. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudsz túllépni rajta, mert nem is akarsz. Nem is kell egyből, éld át a gyászt. Tudom ez nem vigasztal, de még így is könnyebb dolgod van, mint némelyik embernek, hisz már össze is jött mással a barátnőd, ergo ennyire szerethetett téged. Képzeld csak el, akkor milyen szar lenne a helyzet, hogyha kidob, utána meg mindig visszatáncol hozzád, amolyan se veled se nélküled kapcsolat lenne. Nincs annál rosszabb, na az valóban felőrölne téged. Legalább határozottan kimondta, hogy nem te kellesz neki és be is bizonyította, mert már mással van. Ideje feldolgoznod, és belátnod, nem olyan a lány, amilyennek képzelted.
2018. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő amíg elfelejted? Ezt senki sem fogja tudni megmondani neked. Tőled függ, a téged érő külső ingerektől függ. Majd egyszer jön egy pillanat amikor úgy érzed, hogy elég volt, nem akarsz több időt a bánkódásra. De hogy ez miniikor jön el...lehet egy hónap múlva, vagy fél év, egy év múlva.


Gyászold meg nyugodtan, de közben igyekezz nem magadba fordulni.

Lesznek még tökéletesnek tűnő lányok, nők az életedben. És mindegyik egy kicsivel tökéletesebb lesz az előzőnél.

2018. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn a pàrommal azèrt szakítottam mert,màr nem voltam szerelemes,mèg vonzodni se vonzodtam màr hozzà,ès ezèrt szakítottam mert nem tudtam vele eggyütt lenni csak megszokàsból.Ès igen hamar kaptam valakit akivel kölcsönösek voltak az èrzéseink,de hidd el hiàba nem voltam a volt páromba màr szerelmes,ès hiàba volt velem màs,akkor is szenvedtem,ès akkor is fàjt a szakítàs 2 èv kelett hogy elfelejtsem.Inkàbb szenvedtem nèlküle mint hogy egy ojan kapcsolatba üljek ahol mindketönk èletèt megnyomorìtom.Ugy is a kapcsolat vègèn csak visszautastottam.Hidd el jobb így valoszínű a pàrod màr nem szeretett, ès inkàbb ülj egyedül mint hogy vele eggyütt szenvedj.
2018. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
X idő... lehet akár 1 év is. Ilyenkor a legjobb, ha lefoglalod az elmédet, plusz, ha sportolsz.
2018. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, ne gyãszolj, mert addig csak szenvedni fogsz. Keress új élményeket, új ismeretségeket, új lányokat, hogy mielőbb elfelejtessék veled a régit. 1-2hetes nyüszögésnél több az nem egészséges. Össze kell szedd magad és továbblépned...
2018. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!