Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan rázzam le úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le úgy, hogy lehetőleg ne legyen öngyilkos?

Figyelt kérdés

Már 3 éve vége van a kapcsolatunknak. Alapból nem szerettem szerelemből, sajnálatból és sima szeretetből jöttem vele össze, mert nem tetszett, de állandóan sírt nekem, hogy semmibe veszik a nők, nem szereti senki, aztán szerelmet vallott, és nem mondtam nemet neki, reméltem, hogy kialakul a szerelem. A kapcsolat alatt egy bántalmazó szemét alak jött elő belőle, folyamatosan rombolt, és kevesebb, mint 1 év után kidobtam, és mivel hónapokig bántott, felgyülemlett bennem minden, és én is kiosztottam, mindennel belerúgtam, amivel tudtam. Kb. 2 hónappal a szakítás után összejöttem a mostani párommal, aki mind külső, mind belső terén vagy 100 "kategóriával" jobb. Emiatt lehordott minden kvának, folyamatosan zaklatott, és most is előkerül néha, állítólag potenciazavarai vannak a megalázásaimtól, amiket vele tettem, soha nem tud bízni nőben, és én szemét vagyok, amiért kiosztottam, mert ő csak azért bántott, mert tudta, hogy minden nő ribi, én is el fogom hagyni, mert felszínes vagyok, és elhajítom, ha jön jobb... Meg azzal jött, hogy ő mentális beteg a sok kíntól, amit átélt a nőkkel, ezért nem lehet felelősségre vonni.

Ha letiltom, más nevekről írogat, öngyilkossággal fenyeget, agresszíven parancsolgat, hogy kérjek bocsánatot, és volt olyan is, hogy a kapcsolatunk alatt készült privát (fehérneműs) képeimet küldözgette a páromnak.

Hogyan lehetne leállítani?

Tartok tőle, hogy öngyilkos lesz tényleg, de néha az az érzés van bennem, hogy nem érintene meg már az sem, csak végre szálljon már le rólam.


2018. jan. 19. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Abban a pillanatban,hogy érzi,hogy lec@rod,abban a pillanatban békén hagy. Nekem 25 éve egy kiscsaj fenyegetőzött öngyilkosággal, annyit mondtam neki,hogy legalább nyugtom lesz tőle. Soha többet nem hallottam róla. Ha ez nem megy,akkor még annyit mondhatsz neki, hogy annyi szívességet megtehetne,hogy videóra veszi,mert kíváncsi vagy erre. De ez már egy kicsit durva. Ha az egészet nem tudod kezelni,és zaklat,akkor viszont irány a rendőrség. Bizonyítani tudjátok,hogy a párodnak küldött képeket,meg az egészet,akkor levakarják rólad. 18 elmúlt,minden döntéséért ő a felelős,még az öngyilkosságért is. Hisz nem élhetsz le vele egy életet,mert psichopata és így próbál zsarolni.
2018. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Talál te vagy élet halál ura vagy mi?
2018. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
1 es soha tobbet nem hallottal rola ez azért nem tul biztato
2018. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy írom,hogy nem zaklatott többet. Miért,te talán pátyolgatnád? Ezek pont a bizonytalanságba kapaszkodnak. És nem vagyok élet halál ura,mert ő dönti el mit csinál. Szerinted ő zsarolhat és zaklathat bárkit? Lehet hogy te vagy az?
2018. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd be hogy senki ne tudjon neked üzenetet írni aki nem ismerősöd. Nyílván ha bejelöl nem jelölöd vissza.
2018. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ős. Ez megtalálja úgyis,amíg úgy érzi,hogy egy kicsit is figyelnek rá. Olvastad,akkor a párjának küldött képeket. Nem annyira veszélytelen a dolog,mert nem tudni,hogy mi lakozik benne. Nehogy egyszer megvárja valahol és.... SZÓVAL NEM BÚJKÁLNI KELL ELŐLE,HANEM TUDTÁRA HOZNI,HOGY NEM ÉRDEKLI. Teljesen mindegy hogy zsarolja,akkor sem. Ha meg veszélyesnek tűnik,akkor rendőrség.
2018. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz öngyilkos, nyugodt lehetsz. Ha meghal nem tud tovább zaklatni. Ez csak hiszti.
2018. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak érzelmi zsarolás, annyi vér nincs az ilyeneknek a pucájában,hogy egy gombostűt a bőre alá merjen szúrni. Egyébként akit nem szeretünk szerelemből,azzal nem érdemes összejönni az ilyen esetek miatt, van aki nem tudja normálisan feldolgozni a szakítást.
2018. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!