Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szeretem, ő is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, ő is azt mondja szeret de szakított mert szerinte nem működne ezek után sem. Mit csináljak? Azon gondolkozom öngyilkos leszek. Én ezt már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mivel indokolta, hogy nem működne?


22/N

2018. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye! Senki nem ér annyit, hogy öngyilkos legyél.

Majd túl leszel rajta és elfelejted.

2018. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van a mi elképzelésünk ellen dönteni. Ez bizony fájdalmas, de el kell fogadni. Az öngyilkosság nem hogy erre, semmire sem megoldás. Egy nagy csalódást élsz meg, de ettől csak tapasztaltabb és erősebb leszel. Fel a fejjel!
2018. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Hívd fel a Lelkisegélyt, ingyeneen hívható,segítenek a bajban.

06 1 116-123

2018. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha én öngyilkos lettem volna, mert anno egy nagy szerelmem szakított velem, most nem ismerném a gyerekeim apját, akit sokkal mélyebben szeretek, mint valaha őt.
2018. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez inkább elmenekülés egy probléma elől, de ha meghalsz, azzal nem oldódik meg. Lehet, hogy később visszanézve nem látod ilyen nehéznek. :-(
2018. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Féltékeny voltam nagyon és úgy gondolja nem tudok megváltozni. De ha szeret mért nem ad esélyt??
2018. jan. 7. 15:21
 8/15 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Tudod, eddig kellett volna tenned a kapcsolatért, eddig kellett volna megváltoznod, ha akartál volna.

Nem akkor kell igyekezni, mikor már megtörtént a baj.

A bajt kell megelőzni.


Tanulj a hibádból, fejleszd magad és ne legyél féltékeny.

2018. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha szeret mért nem ad esélyt hogy jobb legyen?
2018. jan. 7. 15:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért mert nem szeret csak jobb átverni téged mert sajnál. Amúgy meg könnyebb menekülni a problémáid elől öngyilkossággal ugye? Hát hajrá ha ilyen hülye vagy. Ilyen barátnő sose kéne akit ha elhagyok öngyilkosság gondolatával játszik. Aztán én lennék a hibás mert volt merszem elhagyni.
2018. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!