Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért kell igy elválni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell igy elválni?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszeretem egy lányba 3 honapot voltunk együtt.Még életemben nem voltam ilyen boldog mimt vele.De hirtelen egyik naprol a másikra elhagyott.Persze nem személyesen szakitott éljen a facebook.2 nap mulva már uj pasija van.Én még mindig szerelmes vagyok belé anyira tökéletes volt a számomra.De ezt nem tudom felfogni egyik héten még mondja hogy nagyon szeret utánna már nem.Nem értem hogy van ez .De ilyen gyorsan mással lenni én nöre se birok nézni egy ideig.Azt hittem öröké velem marad mindig azt mondta.Nem birok tovább lépni sajnos nagyon szereten.Bárcsak eltudnám felejteni.
2018. jan. 20. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ő nem szeretett igazán. ne aggódj, az idő tényleg gyógyír, és majd találsz egy épeszűlányt.
2018. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

El kell felejtened, ez tény!! Azért mondom, mert egyet csettintene te ugranál szerintem! Legyél büszke, ilyenkor ez tud segíteni.. Bárcsak el tudnám felejteni, ez nem így nem.. ezért dolgoznod kell, tereld el a gondolatodat, kezd bele valamibe, pl sportolj..

Légy rá dühös, haragudj rá, va miért! Ez idővel úgyis elmúlik!

Hajrá,menni fog!

2018. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2000x is felteheted ezt a kérdést..


A lányegen nem válzoztat, leértékeled magad egy ilyen semmi nőért aki hülyének nézett téged.


Inkább azon bánkódj hogy nem akarsz változni és tőle teszed függővé a boldogságodat..

Ettől csak jobb nőt találhatsz.

De csak akkor ha teljes emberré válsz, Férfivá.

2018. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!