Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Önzőség a részemről azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség a részemről azért elválni, mert már nem szeretem a férjem és nem vagyok boldog vele?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves lányunk.
2014. máj. 11. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha két éves lányotok van, feltételezésem szerint nem régóta vagytok házasok. Miért nem akarod inkább megjavítani a házasságod?
2014. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom 1-es-hez.
2014. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Erre neked senki sem tud korrekt választ adni. Senki ismeri a kapcsolatotok részleteit, csak te. Egyébként jó döntés sem nagyon várható, sérülni fog a kislányod, a férjed, és te is.
2014. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Szeretet,boldogság...ezek olyan dolgok,amik jönnek-mennek,de leginkább mi alakíthatunk rajtuk!

A férjeddel szövetséget kötöttél egy életre, ez arra is vonatkozik,ha nem mennek jól a dolgok.

Meg lehet újítani a házasságot,dolgozni kell rajta!

2014. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem szereted már?
2014. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
8 éve vagyunk házasok. Egyszerűen kiszerettem belőle. És ezen szerintem már nem lehet javítani. Próbáltuk rendbe hozni, nem megy. Egyre inkább úgy érzem, nem tudok már többé vele élni.
2014. máj. 11. 13:27
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Kitalálom kérdező, Te is azon fiatal anyák közé tartozol, akik a gyermek megszületése után hirtelen rátalálnak a nagy "Ő"-re.
2014. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Én nem akarok bele szólni de a házasság már rég nem a szerelemről szól arról szól hogy találsz egy értelmes embert akivel jól kijösz boldog vagy vele van egy lányotok és jól mükődő életetek.

A szerelem múlandó....

2014. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Sajnálom a férjedet, de leginkább a 2 éves kislányodat, aki úgy fog felnőni, hogy rohangálhat egyszer apuhoz egyszer anyuhoz.. Szerintem csak gondolj vissza arra a 8 évre amit a férjeddel tölthettél, játszd le magadban, hogy mennyi jót kaptál tőle, az esküvőtök napját, hogy mennyire boldogok voltatok. Egy kapcsolatot nem eldobni kell, hanem megjavítani.
2014. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Tiszteld meg azt akit valaha szerettél és a gyermeked apjául választottál, hogy elválsz tőle.

Had találja meg azt a nőt aki szereti, tiszteli, kitart mellette.

2014. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!