Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki próbált már ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált már ismerkedési platformokon fiktív felhasználóként beszélgetni a volt párjával?

Figyelt kérdés

Kicsit bűntudatom van (meg nem is, mert még szét se költöztünk és már ott lóg), de van egy régebbi felhasználóm azon az oldalon, ahol megismerkedtünk és ő arról nem tud, mivel én azon régen csak szórakoztam. Szakítás után, mikor láttam, hogy járogat fel (onnan, hogy folyamatosan ellenőriztem) és ráírtam.

A célom az, hogy megtudjam miért lett vége, mert a szemembe nem indokolta meg. Nem igazán szokott erről beszélni, de még friss a dolog és hátha elmondaná gy "idegennek".

Nagyon gáz, tudom, de nekem segítene feldolgozni, ha tudnám miért volt mindez.

Érdekelnének az ezzel kapcsolatos tapasztalatok és vélemények.

Ui.: köszönöm, nem kérem a mekkora szemét és társai reakciókat, elég haragom van irányában pillanatnyilag.


2018. jan. 22. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt, csak én szivattam kicsit. Elküldtem randizni egy 80 km-re lévő városba. Persze sehol senki.
2018. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy nős férfi kisgyerekkel. Nagyon nyomult rám undorító volt, egy hete vetélt el a nej, de már engem dugott volna. Letiltottam. Volt egy másik felhasználónevem és mit ad Isten rámírt. Na akkor megszívattam picit.
2018. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Majd óvatosan, mert ezt a szar fogalmazást biztos hogy messziről kiszúrja. :D
2018. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt csináltam a szakítás után. Volt még régről egy kamuprofilom, letöltöttem pár képet egy jóképű férfiról és ráírtam, meg akartam tudni, mi volt a szakítás oka, mit gondol rólam, amit nem mert a szemembe mondani. Amikor elmondta, nagyon dühös lettem és felfedtem magam. Hiba volt, magamnak ártottam ezzel, illetve érzelmileg még távolabb kerültem tőle. Már nagyon megbántam. Idővel majd remélem kibékülünk, most mással van.
2018. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kérdés rögtönzés volt, bocs... úgy írtam, ahogy jöttek a gondolatok.

A neki írt válaszaimat fiktív hősnőnkön keresztül azért jobban átgondolom ;)

2018. jan. 22. 20:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én még két hétig adhatom neki az ívet személyesen, tehát nem vagyok muszáj a tudtára adni, hogy az érdekelt hölgy én vagyok :)

2018. jan. 22. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz, tedd meg.


én egyszer avolt, hülye főnökömmel tettem meg, nagy megnyugvás volt, h. kiderült, tényleg egy állat.


másrészt durva volt hallani, hogyan vélekedik rólam egy "idegennek".


szóval, ha fel vagy készülve, h. rossz dolgokat is hallhatsz magadról, akkor lépj.

2018. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha ne fedd fel magad! De amúgy megcsinálhatod :)
2018. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha már nem volt képes megindokolni, hogy miért szakít, akkor csináld, ne legyen bűntudatod.
2018. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!