Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet ez? Még nem engedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Még nem engedtem el? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nem vagyunk együtt a volt párommal. Bár egyszer megpróbáltuk újból, de az csak néhány napig tartott nála. Azóta sincs senkije, bár szeretne. Nekem van párom, szeretem is, de sokadjára ismét elkezdtünk beszélgetni exxel. Megbeszéljük kinek hogy telt a napja,ha kell tanácsot is ad amit a szakításunk óta nem tett, néhányszor szóba jön hogy mi együtt voltunk mert vagy ő hozza fel vagy én, néhány mondat erejéig. Néhány hete van ez hogy ismét beszélünk, azóta minden nap vele álmodok. Ha beszélünk jól érzem magam, könnyebbnek tűnik minden. Viszont ismét rengetegszer elsírom magam,mint mikor elhagyott és nem akart velem szóba állni sem. Zavarosak az érzéseim iránta. Érzek hiányt, szeretetet, de újra érzem azt a hónapokig tartó fájdalmat is amit a szakítás után éreztem.Nem sikerült még elengednem őt? Ha így van, hogyan tegyem?
2018. jan. 23. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anno hogyan szakítottatok? Mi volt az indoka a szakításnak? Lehet benned lezáratlan érzelmeket, sérelmeket hagyott benned.

Alapjáraton, ha tovább akarsz lépni, ne beszélgess az exeddel, magadat kínzod csak.

Miért nem foglalkozol a pároddal? Ha egyszer szeret, jól megvagytok? Nem csak pótléknak van a jelenlegi párod?

2018. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt igen, feltépi a régi sebeket azzal, hogy most keresi a társaságod, holott mikor elhagyott nem tette. Tehát összezavar.

Ha nem akarod ezt, ennek egy módja van és nem több, mégpedig, hogy mellőzöd őt. Megbántott, hova tovább beszélgetsz még vele? Minek? Persze jó ha tanácsokat ad, de minek osztogat 1 év után tanácsokat... ki ő hogy ezt tegye? Én is adnék neki egy tanácsot, nem eltűnni és egy év után okoskodni kéne... zárójelben.

Te ne foglalkozz vele, ha nem akarod ezt az egész érzést, és túl AKARSZ lenni rajta. Ha nem, úgyis folytatod. ismerem már ezt. Mindenki túl ment hasonló vagy más olyan dolgokon ahol érezte nem kéne, de mégis. Tapasztalatnak jó lesz.

2018. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csúnyán lett vége, el tudnék süllyedni azóta is. Boldogok voltunk, szerettük egymást, sosem éreztem még ilyen összhangot senkivel, komolyan össze veszni sem tudtunk. Aztán történt egy olyan hogy meghalt a tesóm és egyre rosszabbul lettem. Sokáig kértem hogy segítsen, találjunk ki valamit mert nem tudom feldolgozni...de nem történt semmi, egyre többet veszekedtünk és úgy éreztem inkább végignézi a szenvedéseim. Egyszer azt vágta a fejemhez én ebből már úgysem állok fel, így maradok.Megismertem valakit a munkahelyemen, jóban lettünk, meghallgatott, segített. őt pedig majd szétvetette a düh, haragudott rám. majd egy nap családi látogatásból jöttünk haza mikor azt mondta legyen vége, már nem akar tőlem semmit és ott hagyott. Ezután történt az ami sosem volt az én stílusom, kegyetlenül berúgtam mérgemben, csalódottságomban és hát...lefeküdtem mással, pont avval aki miatt haragudott rám előtte. Had ne írjam le minek éreztem magam... Kis idő múlva megkeresett hogy mennyire bánja, béküljünk ki. elmondtam neki mit tettem...pokolra kívánt, érthető. sokáig mentem utána, megpróbáltunk együtt lenni de pár nap után az volt az indoka hogy nincs rám ideje, lehet hogy nem is akarja ő ezt. hónapokig szenvedtem, ezalatt az idő alatt volt mellettem a jelenlegi párom, akiről az elején meséltem, ugyanis végül összejöttem vele. szeretem és tudom hogy ő nem hagyna magamra...de itt van az ex, megjelent és a fent említett érzéseket váltja ki belőlem.Ezért gondolom hogy még nem sikerült elengednem és nem tudom hogyan tegyem. egyáltalán érdemes e vele tartani a kapcsolatot vagy nem... Ha nem beszéltünk akkor ia minden nap eszembe jutott de nem éreztem magam ilyen nyomorultul...

a válaszokat nagyon köszönöm.

2018. jan. 23. 10:00
 4/13 A kérdező kommentje:

jelenlegi párom teljesen más, kicsit uralkodó tipus, voltak nagyobb veszekedéseink is, volt már hideg-meleg, de ha baj van azonnal segít és tudom hogy ő nem hagyna ott a nehéz helyzetekben, ezt ki is hangsúlyozza sokszor.

nem szeretném elrontani a jelenlegi kapcsolatomat azért mert megjelent az ex és ezeket hozza ki belőlem. :(

2018. jan. 23. 10:03
 5/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párod helyében szépen felkeresném és elmagyaráznám neki hogy kinek adjon tanácsokat...

Ez aztán baromi korrekt! Miután szakítottatok, nem volt fontos neki hogy sokat beszélgessetek.

Most hogy már lett párod, egyből eszébe jutott sok szép dolog, kreatívkodik hogy mit hogy kéne? Tanácsokat ad?

Tán még az új párodat is kibeszélitek, vele kapcsolatban is osztogat építő jellegű tanácsokat?

Figyelj, nagyon gyorsan pattintsd le, mielőtt tönkreteszi az új kapcsolatodat.

2018. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem beszélünk a páromról, ő sem hozza fel és én sem mert semmi köze hozzá.

Ma beszélek vele és lepattintom, mert teljesen jogos amit írtál. eddig sehol nem volt, most pedig nem tudom mit akar, talán jobb is.

2018. jan. 23. 10:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, akik totál érdektelenséget mutatnak, majd mikor meglátják hogy a másiknak jó lett vagy "másé lett", azonnal elkezd teperni, jófejkedni, udvarolgatni, és lesz...rja hogy mibe ront bele.

Aztán az ilyenek csodálkoznak a legjobban mikor az új társ egy kicsit tökösebb és egyszer megtalálja egy kellemes elbeszélgetésre...

Hozzáteszem, teljesen jogosan.

Amíg ott volt a lehetőség, nem kellett? Most hogy mástól lehet elvenni, így izgalmas???

2018. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, elgondolkodtató... :/
2018. jan. 23. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Voltam ebben a hasonló helyzetben...

Az exem akkori párja tojt az egész kapcsolatukra több évig, konkrétan olyan mintha nem is lettek volna együtt csak egymás mellet éltek mint két lakótárs.

Jöttem én az életében aki mindent megadott neki ami egy kapcsolatban alap, odáig is volt értem a lány.

Aztán amikor szétköltöztek a sráccal, hirtelen a srác ígért fűt fát ami épp eszébe jutott, persze ezt az exem bekajálta és elkezdett sírni utána meg szépítgetni a vele kapcsolatos dolgokat...kiderült az is hogy a hátam mögött érzelgősködtek is FB-n.

Még fél év után is ha kicsit berúgott az exem akkor róla kezdett el beszélni...nekem...

Mikor úgy döntöttünk hogy szünetre van szükségünk a kapcsolatunkban egy idő után kijelentette hogy neki ő (az előttem lévő exe) sokat jelent számára úgy hogy a srác ugyan úgy láthatóan tojik a fejére és semmit nem változott.

Engem már észrevehetően annyira se kedvel hogy találkozzunk vagy beszélgessünk, de a srác társaságát keresi...

Engem ez lelkileg nagyon haza vágott és mai napig nem tudom feldolgozni, és pár dolgot a ami napig se értek...

Ezzel csak azt akartam mondani hogy gondolj azért a mostani párodra is...inkább még időben szakíts vele vagy tedd helyre magadban a dolgokat de ez így senkire se lesz jó hatással.

2018. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megértem és igazad van. Sajnálom hogy átmentél ezen. :/ Szeretném helyre tenni magamban a dolgokat, csak nehéz. Extől nem akarnék már semmit, csak ezek az érzések vele kapcsolatban tesznek a padlóra. :/
2018. jan. 23. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!