Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez az érzés szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés szakítás után? Mit tehetnék, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2 évet voltunk együtta barátommal, de nagyon sokszor szakítottam már vele,mert nem tisztelt, nem kezelt nőként, regetegszer mondtott rám negatív jelzőket. Nem vette figyelembe h én mire vágyom,mindig én elégítettem ki a kívánságat. Sütöttem,főztem neki,mindig a kedvábe akartam járni, de nem értékelte ezeket, természetesnek vette és úgy gondolta, én nem adtam neki sokkal többet,mint ő nekem...Pedig én csak romantikára, bókokra, odafigyelésre és néha legalább egy szál rózsára vagy valami sajátkészítésű meglepetésre vágytam. Mindig mondta h változtatni fog és újrakezdtük, de max 1 hétig volt jó és kezdődött minden elölről. Tegnap véglegesen szakítottam a barátommal, de most nagyon rossz. Nekem 2 barátnőm van össz-vissz és velük is nagyon ritkán találkozom. Hihetetlenül egyedül érzem magam és úgy érzem már soha nem lesz senkim, mert az önbizalmam is elvesztettem ebben a kapcsolatban. Lehet h gyerekes, hogy ugy gondolom nekem már senkim nem lesz, de tényleg ezt érzem. Nektek volt már ilyen, ha igen,mennyi idő után múlt el? Félek attól,hogy megpróbálom ismét ezt a kapcsolatot, mert nagyon rossz egyedül...Segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve :(



22 L



2017. dec. 8. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az idő fog segíteni, semmi más. Mi is nemrég mentünk szét a barátnőmmel, és majd bele pusztulok, de gondol bele, ha visszamennél hozzá, ugyanúgy szenvednél. Kell az neked?
2017. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még! Nem fogsz egyedül maradni,ismerkedj:)
2017. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, egy hónapja vagyok egyedül. Bár én idősebb vagyok nálad. De most magaddal foglalkozz, ne a férfiakkal. Sokat sérültél, ezt rendbe kell tenni magadban. Persze tudom, ezt könnyű leírni, de hidd el, lesz jobb.
2017. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Normalis erzes.Nekem bevalt az,hogy kicsit "egoistabb" lettem,tobb idot szantam magamra es olyan tevekenysegekre,amik tokre feldobtak,peldaul elmentem csak ugy ide-oda,ahova vagytam,olvastam,szinhazba mentem,esti setaztam...annak eltem,hogy barmit csinalok,azt magamert tegyem.Nekem bevalt;)
2017. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!