Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig tartott a legrövi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Mennyi ideig tartott a legrövidebb kapcsolatod, ahol hivatalosan is jártatok?

Figyelt kérdés
Hivatalosan, tehát például Facebookon vagy Iwiwen.

2018. jan. 23. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hét :D Istenem, de egy naiv, jóakaratú lány voltam...
2018. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint, ahogy az első. Bár azt hiszem, nem volt meg a 2 hét, max. 10 nap.
2018. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Masfel ev.
2018. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Két és fél hónap, 16 évesen. Iwiw, FB akkor még csak tervben volt a nagyvilágban. Nézd, én már házas vagyok, de hivatalosan csak a templomban, meg az anyakönyvvezető előtt. A Fb-on nem. Az érvényes házasság akkor? (kacsintás mosoly)
2018. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt mindenki kutyafüle Britney Spearshez képest, akinek már volt egy 55 óráig(!) tartó házassága korábban :D


Ami Vegasban történik, az ott is marad, ugyebár... :D

2018. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két és fél hónap.

Bár a hivatalosan nem pont azt jelenti, hogy Facebookon vagy Iwiwen, de igen, oda is kitettük ezt a "csodát."


22/N

2018. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számít ha nem volt kint sehol? Egy nap. A srác másnap közölte, hogy csak barátként néz rám. Előtte nap én voltam a csillagvirág méznektára. Kb 16 voltam. Én nem voltam belé szerelmes, de mondom, -oké, járjunk, aztán másnap azt mondtam, -oké, akkor nem :"D
2018. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetemi gólyatáborban megismert srác: ott 3 nap, majd 2 hét múlva kezdődött a suli, ott még kb másfél hétig tartott, aztán "megismert valakit" ( mentségére legyen mondva, azóta el is vette :D )


Meg olyan 26 évesen volt, hogy régi, de távoli ismerős tandira hívott, randiztunk, komolykapcsit keresünk blablabla, együtt vagyunk- leszünk, a családjaink is ismerték egymàst, mindenki örült stb.

Aztán 2-3. randi közt kiderült, hogy tartós, hosszútávú dugipajtit keres csak,ameddig meg nem találja az igazit. De a család előtt persze el kellett volna játszani, hogy együtt vagyunk. Még lovagiasan fel is ajánlotta, hogy eljön értem, együtt vagyunk, majd utána haza is hoz.

Nem is értette, hogy a korábban finom és nőies énem miért küldte el a halál fszára :D

Szóval, szerda-következő hét kedd :)

2018. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónap.
2018. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!