Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem tul magam rajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam rajt?

Figyelt kérdés

Nem birom elfelejteni a volt barátnöm még mindig nagyon szeretem.Ö volt az egyetlen lány akibe szerelmes lettem.Nagyon megalázva is érzem magam mert nem személyesen szakitott velem.És az nap este már randizott mással már együtt is vannak.Én már nem érdeklem öt de nem birok tul lenni rajta nagyon szeretem és irigylem a gyereket hogy vele van.4 honapja szenvedek emiatt semmitöl nincs jo kedvem .,Már mindent probáltam de nem köt le semmi csak ö jár a fejemben pedig probálok másra gondolni.

35F.


2018. jan. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, nem most kell sírni, hogy vége, hanem akkor kellett volna tenni a kapcsolatért minden egyes nap, hogy az működőképes legyen.

Biztos meg volt az ok, amiért szakított veled.


Mennyi ideig is voltatok együtt?


Mazochista vagy? 4 hónapja őrlöd magad és szenvedteted saját magadat? Megéri?


Inkább vond le a múltból a tanulságot, hogy ne kövesd el újra!

2018. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vesd bele magad a munkába, annak még anyagi haszna is lehet. Dolgozd ki magadból a hiányát.
2018. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj neki egy üzenetet, vagy sms-t, hogy hiányzik neked.

Lehet te is hiányzol neki. Sőt, általában ezek az érzések kölcsönösek.

2018. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 hónapja? Chhh....sehol nem vagy, Kérdező. Én ugyanígy vagyok, csak 18 éve. 324 hónapja.

Nos, van egy jó hírem, meg egy rossz hírem. Ha nem ő volt az igazi, akkor viszonylag könnyen el tudod majd felejteni őt, ha találkozol az igazival, akit neked rendelt a sors, és akivel beteljesülhet a szerelem.

Ha viszont csakugyan ő volt az igazi, nos akkor irtózatosan nagy szarban vagy. De nagyban ám.

2018. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!