Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

34 èves vagyok. 3 gyerekkel. 8 hónapja megismerkedtem valakivel,rèszemről csak barátnak gondoltam. Minèl több időt töltöttünk együtt,annál inkább tudatosult bennem,hogy beleszerettem. Ő már hamarabb èrezte a szerelmet,mint èn. Fantasztikus időket èltünk meg. Hihetetlen figyelmes,gondoskodó szemèly. Ő 40 èves ès nincs gyereke. Nem azèrt,mert nem szeretne,csak az előző kapcsolata 12 èvig tartott ès így alakult. A lènyeg,hogy a gyerekeimmel nem tud mit kezdeni. Lènyegèben èn úgy látom,hogy fèl tőlük,fèl a felelőssègtől. Nem is tagadja. Egy ideje napi tèma ez nálunk. De nem tudunk mit kezdeni vele. Úgy döntött,hogy legyen vège,mert nem szeretne ezzel további fájdalmakat okozni nekem. Nagyon szeret ő is. Mind ketten szenvedünk,mint a kutya.

Szeretnèm,ha segítenètek nekem,hogyan tegyem túl ezen magam. Majd meghalok a fájdalomtól. Megállás nèlkül csak sírok ès nem bírom abbahagyni.



2017. nov. 26. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de 8 honap az lofasz, a 16 evesek is birnak annyit. Szoval a mondanivalom, hogy ne harcolj erte, felesleges, mert tini szinten vagytok.
2017. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedvesem,nem tudom hány èves vagy ès mièrt vagy arogáns!? Szerintem fogalmad sincs,milyen,mikor kèt ember èrtelmileg nagyon kötődik egymáshoz. Ne haragudj,de minek írtál nekem!? Keress másik kèrdèst,ahol kritizálhatod az embereket.
2017. nov. 26. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, mert átérzem, 3 gyerek mellett párt találni kb. lehetetlen küldetés kategória...

Hogyan viselkedik a gyerekekkel? Távolságtartó velük? Úgymond mennyire robbantak be a gyerekek az életébe? Fokozatosan ismerkedett velük, vagy amolyan "bumm ott álltál, itt a három gyerek, kezdjen valamit a szituációval"?

Milyen idősek a gyerekek? Lehet a nagyobbakkal tudna mit kezdeni, csak még túl kicsik?


Bár az a gond, ha elképzelem, hogy pl lenne sajátotok, attól tartanék, hogy akkor meg azért ijedne meg és az meg szerintem még nagyobb baj.

2017. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég sz@r érzés tudom, én is nem rég vagyok túl egy olyan lányon akibe komolyan beleszerettem. Sokáig nem tudtam elfejeteni, de sajnos rá kellett jönnöm arra, hogy csak is akkor leszek túl rajta ha minden kapcsolatot lezárok vele. Így is tettem korrekt módon elbucsuztam tőle. Eleinte nagyon hiányzott, mert nem csak szerettem, hanem nagyszerű barát is volt, ezért hogy hamarabb elfejetsem lefoglaltam magamat a munka mellett. Elkezdtem sűrűbben lejárni kondizni, mellette beiktattam a futás, illetve a barátaimra számíthattam. Lényeg hogy valamivel foglald le magadat, hogy ne is jusson eszedbe. Idővel el fog kopni az érzelmek.
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked komoly gondot jelent, hogy nem tud velük mit kezdeni? Sok egyedülálló anya van úgy, hogy az új férfi inkább ne is apáskodjon... tehát nem elvárás. Nem biztos hogy a gyerekek is elfogadnák.
2017. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyerekek 11,6,4 èvesek. Lènyegèben nagyon sokat nem is beszèlgetett velük. Csak mikor a gyerekek kezdemènyeztek. Ami viszont nekem nagyon furcsa,hogy mèg így is,hogy nem sok volt köztük a kommunikáció,a gyerekek nagyon megszerettèk. Ami mèginkább fáj. Mit mondok majd nekik!? 1 hete vagyunk külön ès folyton kèrdezik,mikor jön. Annyira bánt ez a helyzet.
2017. nov. 27. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!