Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam tul rajta? Elhagytak megaláztak.

Figyelt kérdés

Még mindig nagyon szeretem nem birom kiverni a fejemböl.A tudat hogy 2 nap mulva már uj párja lett megörit.Én csak szenvedek minden napom egy forma alig alszok dolgozni is alig birok.Azota gomboc van a torkomban remeg a kezem.Nem tudom mit tegyek nagyon szeretem.

35F.


2018. jan. 11. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyászold meg. Ez normális. De tovább kell lépni, az élet ilyen, de nem áll meg. Tudom, hogy ilyenkor " uszadékfa" effektus van, de próbáld lefoglalni magad, barátok, sport, hobby...előbb utóbb jobb lesz, de addig ki kell bírni, ennyi.
2018. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Azért szereted, mert két nap múlva új párja lett?

Ezért inkább hátba kéne verni egy szívlapáttal, amit érzel, az a veszteség, csak ilyenkor kavarognak az emberben az érzelmek.

Örülj neki, hogy lelépett, ilyen nőből találsz négyzetméterenként 30-at minimum.

2018. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat már régen nem működhetett jól, ezért is talált ilyen gyorsan párra (aki esetleg már korábban is megvolt)a volt barátnőd.


Ne éld ezt meg úgy,hogy megalázott. Most nehéz, idő kell ahhoz, hogy túllépj rajta, ez természetes.


Próbáld magad lefoglalni minden más egyébbel úgy,hogy lehetőleg kevés időd legyen ara,hogy a gondolatod körülötte járjon.


Az idő Neked dolgozik, és ne zárkózz el az elől,hogy ismerkedj, biztos rád talál ismételten a szerelem.

2018. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd túlleszel rajta. Az enyémnek nem két nap múlva lett új kapcsolata hanem fél évvel a szakítás előtt. Én is túléltem.
2018. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván Ő már RÉG nem szeretett, és a kapcsolatban is csak elvolt.


Ez esetben a két nap már jóval több idő számára, amit "nélküled" töltött - noha fizikailag még együtt voltatok.

2018. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!