Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem ha már mindent megpróbáltam és semmi nem használ? 24éves lány vagyok és úgy érzem elment az eszem

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hónapja szakított velem a volt párom,2ev után elhagyott ,közölte van valakije.Azóta is vele van ,szerelmes és egy hónap után mikor megkerdeztem mik a tervei azt válaszolta,hogy el szeretné venni feleségül.Egy HÓNAP után !

Én egy hónapja minden egyes nap iszonyatos nagy kínokat élek meg ,fogytam 5 kilót az amúgy is csak 50kg ból,depressziós vagyok,próbálok mással beszélgetni ,ismerkedni de nem megy.Le foglalom magam h minden nap találkozok baratnőkkel,ki beszélem magamból de az sem segít .Abszolut SEMMI!!

Vele nem beszélhetek ,nem akar ,a lánnyal lakik.Egyerűen nem értem,minden rendben volt köztünk,az ágyban meg aztan főleg

S pár napja találkoztunk ,nem akarom részletezni miért de a vége az lett,hogy le feküdtünk .Én semmi masra nem gondoltam abban a pillanatban csak orultem h ölel,csókol és reméltem megbánta amit tett.De nem ..megkért h ne haragudjak rá,gyenge volt h elcsábitott újra.Es h szerelmes a másikba ,fogadjam el.

Én már magamban beszélek ,nem törődök magammal ,folyton rá gondolok,nem dolgozok úgy ahogy kell,nem tanulok,egYszeruen semmi nem megy.

Mit tehetnék?

Az időt ne írjátok kérlek,mert egy hónapja minden nap ugyanolyan nehéz,sőt nehezebb.. :(

24L

34F


2018. jan. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnél pszichológushoz. Kitartást!
2018. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot szakíts meg vele, ha újra közeledne, hajtsd el. Vagy ne tedd, és legyél az ürítőlyuka.
2018. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnél pszichológushoz. Kitartást!
2018. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik, es írtad is hogy ne írjuk de tényleg az idő segít :D Egy hónap az ne is haragudj, de semmi. En egy fel eves kapcsolaton sem vagyok tul fel év alatt. Volt ket eves kapcsolatom, miután szakitottunk os is összejött mással, kb majdnem azonnal, úgyhogy áterzem. Utana kb 8 hónapig voltam egyedül es nagyjából fel évbe telt mire ugy ahogy tovabbleptem. Ebben segített az, hogy mindenhol letiltottam, na nem azert mert keresett volna, hanem azert hogy en ne nezegessem. Ezen kívül pedig elkezdtem magammal foglalkozni: uj ruhak, sminkek, uj haj. Sokat olvastam, sorozatoztam, sokat voltam a csaladommal, néha bulizni is jártam, bár en ezidő alatt nem ismerkedtem, mert en csak ugy tudok valaki mással kapcsolatot kialakítani, ha teljesen tul vagyok az elozon, úgyhogy nem is próbálkoztam.

Neked is ezeket ajanlom, foglald le magad, nem kell mindig baratnozni, néha néha el lehet menni bulizni, de amugy tanulj meg egyedül is boldog lenni, a pasit meg tiltsd le mindenhonnan, hogy meg veletlenul se lásd es Hagyj magadnak idot. Több kell, mint egy hónap.

Kitartást, hidd el jobb lesz! :)

20/L

2018. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nos Kérdező, nagyon hasonlóan jártam én is, csak férfiból vagyok. Elárulom: 1 hónappal még sehol sem vagy. Én 18 éve viaskodom már ugyanezzel a problémával - zéró sikerrel.

Próbáltam ellenakciót, és más lányokkal kezdeni - nem vált be.

Próbáltam a teljes elszigetelődést - nem vált be.

Próbáltam a pszichológust - nem vált be.

Nincs több ötletem.


Van számodra egy jó hírem, és egy rossz hírem. A jó hír az, hogy ha nem ő volt számodra az Igazi, akkor még megismerheted a nagy Ő-t, és ezt csuda könnyedén el fogod felejteni, hisz nem ő volt az, akit neked szánt a sors.

Ha viszont valóban ő volt az Igazi...nos, őszinte leszek...akkor hatalmas nagy szarban vagy. Akkorában, hogy az nem is igaz.

2018. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!