Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lehetetlen! Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetetlen! Hogyan tudnám meggyőzni, hogy egy esélyt adjon? Már mindent megpróbáltam reménytelenül.

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok elhívni egy lányt randira. Soha nem volt szerelmes, de határozottan kijelentette, hogy kedvel engem és kedvesnek meg aranyosnak tart. Teljesen jól el tudok beszélgetni vele online, de én szeretnék élőben is, de mindig elutasítja. Pedig ha egy esélyt adna nem hinném, hogy megbánná. Mindent bevetettem, de nem segített és kifogytam az ötletekből. De a neten keresztül soha nem fogom elérni a kölcsönös vonzalmat, de talán élőben sikerülne. Sőt 90%!

2014. júl. 2. 23:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Véletlen találkozás szinte kizárva.
2014. júl. 2. 23:54
 2/3 anonim válasza:

A f...m húzzam már a szóvicceidbe kedves 1.!!! :D


Egyébként mi lenne, ha segítséget próbálnál kérni tőle és ezáltal találkoznátok. pl. ne randira hívd, hanem kérd meg h kísérjem el mondjuk megvenni valamit stb..

Ekkor beszélgethettek, ha jól érzi magát legközelebb menni fog veled.

2014. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Friend zone forever! =D

Sajnállak, sz@r az ilyen.

Jobban teszed, ha mást keresel.

2014. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!