Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem keres az ex, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres az ex, nem is erdekeljuk, es ha keres akkor meg? Miert kereshet az ex? (foleg ha mar uj kapcsolatban van).

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Az én exem anno azért jelentkezett mert boldogtalan volt a kapcsolatában és rájött, h velem mennyire más volt, felakarta idézni a múltat... ha érted :)
2018. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem, es en ezert is akarok vele beszelni, mert igy nem nagyon tudom lezarni a dolgokat.
2018. jan. 28. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet flúgos és szórakozik mindenkivel veled is és az új párjával is vagy krónikisan döntésképtelen vagy vágyik a változatosságra és az önzősége nem ismer határokat.
2018. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen megdöbbentő itt sokak számára, van aki szeret jóban lenni az exeivel.


Az se mond semmit, hogy ha valaki nem keres egy ideig, mert némi szünetre szükség lehet szakítás után. Ha 1-2 év után sem keres, akkor tényleg nem érdekled.


Hogy ő konkrétan mit akar, azt kérdezd meg tőle.

2018. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!