Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szoval a történet az hogy van egy lány akivel egy osztályba járok, idén láttuk egymást először, most kezdtünk mind ketten, szerelem volt elso látásra, össze is jöttünk, eggyut voltunk majdnem fél évet, amikor szakitottunk, ez egy hosszu story, nem is ez a lényeg. Nem vesztunk össze barátok maradtunk!


De azota eltelt egy hét, és megint elkezdtünk beszélgetni, nekem nagyon hiányzik, már a szakitás ota, aztán le is mentem hozzájuk mert a tesojának szulinapja volt, és felkoszontottem. Akkor kint voltunk a konyhába ketten, és beszélgettünk, és megint hulyeskedtunk csippkedtuk egymást simogattam a hátát mindig kozel ült kozzám, mosolygott végig, mikor elkoszontem, megoltuk egymást, puszit is adtunk egymás arcára!


Megkérdeztem, hogy jol érezte-e magát amikor let voltam aztmondta nagyon és, megbeszéltük hogy havi parszor összejárunk


Szerintetek hiányzok neki is és még mindig szeret, és van rá esely hogy megint összejovunk vagy csak barátként tekint rám?


Mikor kerdezzek rá, ha egyáltalán rá kérdezték?


19/f


(Helyesírási hibákért bocsi, telefonról irtam)



2018. jan. 28. 19:20
 1/3 Interferencia ***** válasza:
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, bocsi. :/
2018. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb állítsd falhoz a csajt! Döntse el: kellesz neki vagy nem? Ez a "maradjunk barátok" bohóckodás két dologra jó: 1. ha épp szexelnétek, de nincs kivel, összejöttök egy menetre. 2. Lehetetlenné teszi a továbblépést. Tiszteljétek mef annyival magatokat és egymást, hogy nem maradtok ilyen méltatlan helyzetben.
2018. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg a dolgokat, hogy akkor most mi van, es nem kell kertelni, vilagosan, hogy most miert vagytok igy ahogy vagytok. Lehet o mar tudja es neki te ugy latszassz mintha mind1 lenne, vagy mar tul vagy rajta.
2018. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!