Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt más is, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki úgy gondolja, hogy minden párkapcsolat teljesen fölösleges, ami szakítással végződik?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy csak annak a kapcsolatnak van értelme, amelyik az ember élete végéig tart. Abszolút fölöslegesnek tartom, hogy több kapcsolata kell, hogy legyen az embernek élete során. Jelenleg pont szakítás után vagyok, a volt barátnőm a szakításunk napjához pontosan 4 hétre összejött egy osztálytársával, aki egy igazi műmájer ratyi. Szóval úgy látom, hogy teljesen felesleges volt ez a kapcsolat. Biztosan érvelnek majd sokan azzal, hogy nem az, mert tapasztal az ember, viszont mindent meg tudsz tapasztalni, amit kell az igazival is, erről ennyit.
2018. febr. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
És honnan fogod tudni első ránézésre, hogy ki az aki életed végéig melletted marad?
2018. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sehonnan, pont ez a bajom. De akkor meg ha nem úgy gondolja valaki, akkor ne mondjon már olyat a társának, hogy "már lenyugodtam és megállapodnék melletted".
2018. febr. 1. 19:53
 3/6 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Az életed is véget fog érni, bizonyos szempontból felesleges.
2018. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Normális érzületű ember nem érez így, nem így gondol vissza a kapcsolataira - kivéve, ha bántalmazó, kihasználó, stb. Egyszerűen van úgy, hogy vége, mert mégsem klappol. Ez nem a világvége.


A tapasztalat pedig igenis nagyon hasznos - pl hogy megtaláld ÉS MEGTARTSD az igazit.

Bár erős a gyanúm, hogy te eldöntötted az ellenkezőjét.

2018. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ugy gondolom, hogy felesleges az egesz, ha szakitotok. 'In the end it doesn't even matter..' Teny, hogy sokat tanultam, azzal hogy hogyan kell a nokkel banni, sokat tapasztaltam, amig a baratnommel voltam, de o is olyanokat vetkezett velem szembe.. csoda hogy ilyen sokaig egyutt voltunk igy is. De legszivesebben visszacsinalnam az idot, es nem jonnek ossze vele, mert o nem tartott ki mellettem, nem szeretett ugy, mint en ot. Es a szuzessegem is.. inkabb lennek szuz 19 evesen, es csak azzal szexelnek, aki majd a felesegem lesz.
2018. febr. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Egyrészt, mivel van viszonyítási alapom, sokkal jobban tudom értékelni a párom. Másrészt, nekem igenis kellettek azok a pofonok amiket a szakítások alkalmával kaptam. Személyiségformáló hatása volt. 26/N
2018. febr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!