Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem megkereset egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem megkereset egy bizonyos ido utan bovebb lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Exemmel lassan 3 eve szakitottunk egy idosek vagyunk(25) kb mas fel evet voltunk a nap 24 orajaban mindig egyutt es rengeteg kozos emlekunk volt. Egy nagyon csunya vita utan szo nelkul elhagytam es kisetaltam az eletebol. Igaz a mondas az ido minden sebet begyogyit.

2 hete ram irt hogy latott valahol a varosban es nem vettem eszre o viszont integetett. Elkezdtunk beszelgetni majd talalkoztunk beultunk vacsorazni es nagyon altalanos dolgokrol kezdtunk el beszelni munka,baratok,csalad, parkapcsolat. Megkerdeztem a volt baratnomet hogy volt-e azota normalis kapcsolata azt valaszolta hogy nem volt az elmult 3-4 evben csak futo kapcsolatok. Azota egyre tobbet beszelgetunk es mondtam neki h tudok segiteni munkalehetoseggel ahol itt dolgozom viszont van egy uj baratnom es nem erzem fairnek h ezt csinalom vele tudta nelkul nekem is fajna de szeretnem ezt lerendezni magamban. Egyik este felhivott az exbaratnom hogy meghalt a kiskutyaja es nagyon kivolt bukva azonnal athivatott magahoz atmentem hozza kibeszeltuk a temat szegeny nagyon maga alatt volt meg soha nem lattam igy..

Segitek neki most munkahelyet valtani hozzank ezert talalkozom vele meg a napokban de nem tudom hogy a munka miatt beszelgtunk mar vagy mar mas miatt is?



2018. jan. 31. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nem hozza fel egyikőtök se a témát, hogy ti miért beszéltek újra, addig senki nem fogja megtudni. És amúgy a jelenlegi barátnőddel szerintem annyira ne erőltesd a dolgot, mert volt barátnő ennyire kíváncsivá tett, akkor sok értelme a kapcsolatodnak nincsen.
2018. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen már a második találkozásnál az ágyban ért véget. Ez is arra tart.

Ja csak én újból és újból elkövetem azt a hibát hogy az exel lefekszem.

Ne kövesd te is el, nem véletelnül exek.

2018. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hibázni fogsz... illetve már hibáztál. Már más miatt beszélgettek....
2018. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szoasztok

Koszi a valaszokat ma talalkoztam az exbaratnommel es vegul 3 ev utan megbeszeltuk a dolgokat mit miert tortent ami jol esett. Kiderult h nagyon hianyoztam neki es szeretett de a tulzott szex miatt lett vege akkor nehez volt megbeszelni hisz nagyon fiatalok voltunk. Az este jol telt el de meg mindig azt erzem h szeret hozzam bujik neha meg erint ugyanolyan jokat nevettunk mint anno viszont azt beszeltuk h ahhoz h baratok maradjunk ahhoz ezt a temat megkellett beszelnunk. Nem tudom minlegyen tovabb mert mind a 2 lanyt szeretem

2018. febr. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!