Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsot szeretnék kérni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni és jól esne kiírni magamból a gondokat. Nagyon hosszú és itt ott összeszedetlen. Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában sokat veszekszünk a párommal. Lassan két éve együtt élünk.

Mostanában elkezdte mondogatni, hogy milyen fura vagyok, mennyire megváltoztam.

(bocsi ha összeszedetlen, de remeg a kezem az idegtől)

Szóval a mainap úgy alakkult, hogy délelőtt beszéltünk, taln jó kedve is volt.

Aztán beszéltünk a szünetemben (nyelvsuliba járok munka mellett). Semmi baja nem volt.

KB 5-10 perccel később vegeztem ma.(jövőhéten vizsga)

Hivogatott hogy hol vagyok már.

Lementem beültem a kocsiba, indultunk haza. Kiakadt, hogy én jöttem ki utoljára egy osztálytársnőmmel. Mondtam neki hogy a többiek is jönnek csak egy másik lápcsőházat használtak ami tőle balra volt kb 10 méterrel, de nem vette észre.

Ahogy mentünk haza mutattam neki ; nézd csak ő is az osztálytárasm, ő is, őis és soroltam. Majd "elszóltam" magam, hogy az meg Christina a kocsiban erre elkezdett kiabálni, hogy én honnan tudom milyen kocsija van neki, hogy biztos ültem már benne..stb. Én elmagyaráztam neki, hogy láttam már megérkezni a suliba.

Aztán láttam, hogy borzasztóan ideges. Mondtam neki, hogy beszéljük meg. Kétórával ezelőtt semmi baja nem volt.

Erre mondja, hogy semmi baja. (de sík ideg)

Aztán elkezdte a fejemhez vágni, hogy át akarom formálni a világot, hogy nem válaszolok a kérdéseire, nem figyelek rá.,hogy nálunk nem a nyúl hordja a puskát, egyenlőre még ő az úr a háznál stb.


Én nem akarok világot formálni, de nem értem nekem miért nem szabad azt amit neki.


Beszélgetünk és közbeszólok valamit(semmi bántás) és elkezd kiabálni, hogy bass*am meg fogjam be mert ő nem fejezte be. Álltalában leállok és csak hallgatom és bólogatok, de mikor megpróbálok kiállni magamért akkor meg azt mondja hogy mindig én akarom az utolsószót, ne pofáz*ak és hogy nem tudja melyik barátom magyaráz nekem hülyeségeket. Itt nincsennek is barátaim.

És mikor haza értünk akartam vele beszélni, de rámsem nez csak játszik a gépen. Kétszer tettem meg, hogy nem figyeltem rá. Egyszer kocsiban ültünk és telefonáltam egy barátnőmmel erre ő (a párom) elkezd mondani valamit és meg mondtam,hogy várjon egy perc míg befejezem. Megállt és azt mondta, hogy szálljak ki a kocsiból (nem szálltam így nagy megsértődések közepette haza mentünk.)

A másik eset, hogy ő tusolt én bent álltam és beszélgettünk de nyomkodtam a telefont, majd kiabált, hogy mi a fa*zért nem figyelek rá, meg bass*am meg és a szokásos. Persze kiakartam állni magamért és mondtam, hogy ő még soha nem figyelt rám beszélgetés közben. Erre felháborodott és ott hagytam. Kiabált még, hogy ő nem fejezte be, de én igen.

Vissza a mainaphoz:

Ez is Ma . Lemerülta telefonom (nincs mellettem konnektor és fordítgatom a szavakat órán) és kérdezgeti, hogy mitől merült le kivel beszélgettem, kivel cseteltemm. De mikor ő elmegy szórakozni és hajnal 3 kor hívnám, hogy mikor jön és ő merül le az nem baj. mikor egyszer kijött a barátnőm meglátogatni akkor elmentünk egy shisa bárba ahol alkohol sem kapható de mondta, hogy legyek otthon 22 re. Ő még soka nem jött haza éjjel egy előtt csak ha velem megy szórakozni.


És lehet nem jön át a szöveggel,de nehéz elviselni. Elnyomottnak érzem magam, pedig egyáltalán nem vagyok feminista.

(és ez még semmi három oldalnyit tudnék írni.)

Ti mit tennétek, hogy kéne megbeszélni vagy egyáltalán bermi segítség

tanács...

23- N



2018. jan. 31. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
En az elso ilyen utan megszakitok minden kapcsolatot azzal, aki igy kezel engem. Semmilyen karomkodast, durvasagot, prolisagot nem vagyok hajlando elviselni a kornyezetemben. Ennyire ertektelen embernek tartod magad, hogy leallsz egy olyan alakkal, aki ilyen hangnemben mer hozzad szolni?
2018. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz egy ilyen hulladékon, aki se nem szeret, se nem tisztel téged, korlátoz, féltékenykedik és egy utolsó lábtörlőként kezel? De úgy komolyan..
2018. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az első bxa meg-re rászólok, a másodikra szájon vágom és kidobom a fenébe.


Ha benned még felmerül, hog "megoldd", akkor nem elég szar a kapcsolatod, és még nem vagy elég mélyponton.

2018. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom mihez kezdjek nélküle, vagy mit csináljak egyedül.

Igazad van. Szakítottam már fele ennyiért is korábban mással, de annyira szeretem. Mikor nem ilyen akkor tökéletes. Igaz mostanában mindig ilyen.

2018. jan. 31. 19:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ém soha nem beszéltem így egyik barátnőmmel sem.....szörnyű, hogy vannak ilyenek......nehéz ,de nem kell tűrni..ott kell hagyni....
2018. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy ilyen megalázó módon bánjon veled! Ha már most ezt teszi, mi lenne később? Ebből a kapcsolatból semmi jó nem fog kisülni, én biztosan már most véget vetnék neki.


31/N

2018. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az jön át, hogy naiv kis szar vagyok, pedig nem. Tudom mit akarok az élattől dolgozom és minden megy csak itt nem tudom mit csináljak.
2018. jan. 31. 19:24
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Akit kifogtal magadnak, nem egy "Ur a haznal", hanem egy barom az istalloban!

Ha neked nem szamit az egyeni meltosagod es szabad akaratod, akkor tanulj meg ugrani, ahogy fütyül es tudd, hogy az ö vilagaban hol a nö helye.


Nem is ertem, mit keresel mellette. Nem tudom elkepzelni, hogy ezt a viselkedest mivel lehetne kompenzalni, hogy megbocsajthato legyen.


Lepj, amig tudsz! Keszülj fel arra, hogy nem lesz egyszerü, mert ö lesz az aldozat es te az, aki kihasznalta. Utanad fog jarni es valoszinüleg jelenetet csinalni. Minderre keszülj fel. Akar segitseggel!

2018. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szeressed csendben (egyébként meg ez csak ragaszkodás, mert már jól leépített téged, hogy beidomítson), mert változni nem fog. Kb. egy darab ürülékkel lehetsz neki egyenértékű.
2018. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
En is ilyen kapcsolatban voltam es tudod mi let a vége? Folyamatos verések (nem maradt buntetlenul) orromat betorte verig vert mert mertem szolni aztan kb 20 novel csalt meg 12-42 ev kozott komolyan 19 vtam en is o is aztan annyira a csicskaja vtam hogy tudtommal csalt a vegen de ha szoltam veres jart mire eszbe kaptam ot voltam terhesen meg egy masik lany aki szintem 2 es fel ev utan az abortusz vetet veget a kapcsolatunknak azota nki meg szuletet a gyereke de a not is brutalisan megverte ilyen kapcsolatokbol menekul ni kell mig el nem fajul tanulj az en hibambol h csicska voltam lepni meg egy erzelmi nyomorek vtam hidd el van olyan aki ezutan megfog becsulni en is talaltam egy hangos szo nem hangzik el
2018. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!