Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A mai nök már azt csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nök már azt csinálnak amit akarnak?

Figyelt kérdés
Mindig akor essel pofára mikor már szerelmes vagy beléjük.És kitépik a szived.Elhagynak szo nélkül üres szavakat mondanak.Megcsalnak.Egyik kapcsolatbol már a másilba ugranak engem is igy hagytak el tavaly.Amikor jött más már kimert melölem ugrani addig mondta hogy szeret utána már nem szeret.Ne keresem ki vagyok én hagyam békén meg ilyenek.Nem értem mért kell ezt csinálni a másikal enyire nehéz megbeszélni a problémákat a mai világban.Inkább ha valami nem tetszik tovább ugranak.Az ember meg ott marad rendes magyarázat nélkül.Pedig anyit mindenki megérdemelne szerintem.
2018. febr. 2. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Véleményem szerint ma mindenki azt csinál amit akar. Férfiakból si van bőven ilyen típus akit te lefestettél.
2018. febr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

A mai pasik is ugyanezt csinálják, nincs különbség.Egyébként tanulj meg helyesen írni, ez borzalmas...

essel=esel

enyi=Ennyi

másilba=másikba

melölem=mellőlem

keresem=keressem

anyit=annyit

másikal=másikkal, stb...

2018. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Felesleges őket komolyan venni.
2018. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom azért ejtenek pofára, mert nem tudsz írni. :)
2018. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

A nők-et férfiak-kal is lehetne helyettesíteni, ha már nagyon általánosítani akarunk. De FELESLEGES!


Miért ne csinálhatnánk azt, amit akarunk? Ki tilthatná meg?


Az, hogy morálisan mit tartunk helyesnek és helytelennek, az már más kérdés.


Persze, úgy tartom korrektnek, hogy ha bajom van, elmondom és megbeszélem...segítve a másik felet is, hogy megértse a miérteket és tanuljon ő is belőle.


Nem tudsz ez ellen mit tenni, csak elfogadni a dolgot.

2018. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Válassz, keress normális nőt, vannak szép számmal olyanok is...és figyeld jobban, hogy milyen állapotban van a kapcsolat, kérj visszajelzést. Kommunikálj nyíltan és őszintén.
2018. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Páran átvertek, aztán már az egész női nem hibás.

Egyébként ha nem 1-2 ember csinálta ezt veled, hanem 5-6, akkor én a helyedben azon gondolkoznék, hogy én mit rontok el.


22/N

2018. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Kiégett a szemem ettől a fhostól, amit idehánytál. Eleve ilyen embert hogy lehet komolyan venni? Számításba se jönnél ennyi iq-val meg ilyen nyelvi igénytelenséggel.
2018. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
A heyzet az, hogy ha látszólag minden ok nélkül több csaj is lelépett, akkor reménytelennek tartanak. Valami baj van veled, csak lehet, hogy annyira fent hordod az orrodat, hogy nem is próbálkoznak megbeszélni, mert nincs értelme, inkább lelépnek.
2018. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tegnapiak is!!! (Talán még a holnapiakkal is ez lesz.)
2018. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!