Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 40-es nő jól tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 40-es nő jól tartja magát, és általában 30-nak nézik, akkor az megfelelő azoknak a férfiaknak akik görcsösen fiatal nőt akarnak, vagy presztízs kérdést csinálnak a nő születési évéből?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Azokat a férfiakat nem áll módunkban egyenként megkérdezni. Az pedig kizárt, hogy egyezne a véleményük.

De van egy támpont, ami segíthet: a puncid a lényeg, a többi mellékes körülmény.

2016. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olvastam egyszer a külföldi tanulmányt, ami azt hozta ki, hogy a férfiaknak fontosabb a szépség a kornál(de ettől még a netes társkeresésben pl. mindenképp a korban kell csalnia a nőknek, ha már arr adják a fejüket).
2016. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

inkább ne ilyeneket keressen

nem fogja magát jól érezni

2016. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy negyvenes nőt harmincnak néznek:

Férfiak részéről csak bókol mert neg akar dugi.

Nők részéről csak udvariasságból mondják, mint ahogy azt is, amikor a fodrász elrontja a hajat, amit a nő is lár, de megis dicsérik.

2016. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LazyJones ***** válasza:
81%

Volt 32 évesen 41 éves barátnőm, és egyáltalán nem zavart a kora. Az már inkább, hogy hazudott róla; bár vége azért lett, mert eltérőek voltak az igényeink kapcsolat terén. De ettől függetlenül én, mint 30-as pasi, nem csinálnék gondot abból, ha a párom esetleg idősebb lenne. Ha boldog vagyok, akkor az vagyok, mindegy, hogy mi szerepel a személyiben.


F34

2016. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De velem sokszor kezdeményeznek ismerkedést, mindenféle korosztályból, és amikor kiderül a születési évem akkor elkezdik húzni a szájukat...
2016. márc. 19. 15:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Értjük kérdező, de van is benne ráció: szép vagy -> megdugnánk, akarnánk komolyabb kapcsolatot is talán; 40-es vagy -> már nem lehet gyereked, így családod semmiképp sem tervezhetünk veled.


Én pl. nem szeretnék gyereket, így hiába vagyok fiatalabb legalább 6-7 évvel nálad, számomra a korod önmagában nem lehetne gond.

Ha akarnék gyereket, akkor én is húznám a számat.

2016. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a gyerektéma nem mérvadó, viszont szájhúzás engem mindig elkísért .


14 éves koromban a 21 húzta, 16 évesen a 32, 24 évesen a 23 éves, 34 évesen a 28,36 évesen a 47 és így tovább. sosem játszott szerepet a gyerekvállalás.



mindig más volt az ok, idősebbet akarok, fiatalabbat akarok, és ez így váltakozva.sosem volt egyirányú az utca.

2016. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké 8-as.

34 vagyok és én nem húznám a számat.

Mondjuk van barátnőm és sztem ő viszont igencsak húzná :)

2016. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 RRR ***** válasza:

kedves kérdező

ritka példányokkal futottál eddig össze sajna

2016. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!