Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van jövője egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a párommal, az elején nagyon szerelmes voltam, de mára már nagyon sok minden zavar benne, így a szakításon gondolkodom. Nem tudom, hogy én túlzom-e el ezeket a dolgokat, vagy tényleg nem normális a viselkedése.

Ilyen dolgai vannak, hogy:

- 6 hónapig személyesen nem mondta ki, hogy szeret, elhárította, ilyen mondatokkal, hogy "Engem? Nem hiszem el..", és ha én kimondtam, egyszer se mondta vissza, de még egy "Én is"-t se.

- Magától sosem szeretget, mindig nekem kell őt, nekem kell ápolgatnom az ő lelkét, mert mindig magányosnak érzi magát, holott minden nap találkozuk

- Sértődik, hisztis ha nem minden pillanatot vele akarok tölteni, vagy minden egymás nélküli pillanatban nem neki írok messengeren, ahol bizonygatnom kell az érzéseimet

- Rá kellett jönnöm, hogy kissé buta is, vagy inkább tájékozatlan az élet dolgairól

- Extrém spórolós (napokig száraz kenyéren él, míg el nem fogy, nála nincs kidobandó), ha én megveszek egy márkásabb üdítőt (saját pénzből), akkor beszól, hogy "úrizálok". Be akarná szabályozni mire költök, mert szerinte felesleges megvenni a drágább üdítőt, ha ott a szörp is.

- Ha elmegyek hozzá, nem köszön ha bemegyek a lakásába, se puszit nem ad, se semmi


Nagyon furcsállom ezeket a dolgokat és nem tartom normálisnak. Főleg az érzelmek nem kimutatását ennyi idő elteltével. Holott üzenetekben teljesen nyílt és tervezi velem a jövőt, el akar venni feleségül, össze akar költözni, gyereket akar, folyamat szerelmet vall. Akkor miért esik nehezére ezt személyesen is megtenni? Főleg, ha részemről már bőven hallott ugyanilyen kijelentéseket. Azért 6 hónapig "zavarban" nem lehet az ember, főleg ha minden nap együtt vannak a másikkal.

Most, hogy érzi rajtam, hogy valami megváltozott bennem, most kezd személyesen is teperni.

Viszont én nem tudok már ugyanúgy tekinteni rá. Úgy gondolom ne a férfi képviselje a nőies oldalt egy kapcsolatban, hogy én szeretgessem, pátyolgassam a lelkét, míg én egy ölelést és szép szót sem kapok.


Vagy én látom rosszul? Van egy ilyen kapcsolatnak jövője?


Én 31 éves nő vagyok, ő 33 éves férfi



2018. febr. 2. 11:25
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nem, nem látod rosszul, ez nem normális viselkedés, és sajnos ez berögzültnek látszik, szóval hogy ez hogy változhatna meg... vannak kétségeim.

Én úgy mérlegelném a helyzetet, hogy belegondolnék későbbi szituációkba. Esküvő: megtudnátok egyezni abban, mi hogy legyen, vagy ott is szörp lesz? Stb.

De te látod képes e a változásra, ha igen adj még neki esélyt.

Viszont a te boldogságodról se feledkezz el!

Üdv

2018. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férjem volt ilyen, kivéve h nem sértődött ha nem kerestem, és nem volt butus. Válás a vége meg szeretethiány.
2018. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Holott üzenetekben teljesen nyílt és tervezi velem a jövőt, el akar venni feleségül, össze akar költözni, gyereket akar, folyamat szerelmet vall. Akkor miért esik nehezére ezt személyesen is megtenni?"


Azért, mert írni bármit lehet, az számít amit élőben mutat, amit tesz. Márpedig személyesen nem tesz érted semmit, ennek tudatában dönts.

2018. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az exem sem mutatta ki az érzéseit soha. Leszart, amiből megcsalás majd szakítás lett.

Nekem már az extrém spórolás is zavaró lenne. Ha a saját pénzedből veszed ne szóljon bele. Viszont házasságban 2 szelet szalámit is el fog számoltatni veled akkor is, ha dolgozol.

2018. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!