Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 éve annak hogy párom szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RFBaracus kérdése:

1 éve annak hogy párom szakított velem! Egyszerűen nem tudom elfogadni a helyzetet, más nő nem érdekel. Tudnátok tánácsot adni hasonló élethelyzetből adódóan?

Figyelt kérdés
Ti ebben az esetben mit csinálnátok? Normális, értelmes nem bunkó válaszokat szeretnék kapni! Az nem válasz számomra h léteznek más nők is a világon, mivel leírtam h nem megy. Hirtelen távozott az életemből, úgymond semmi előjel nélkül... megviselt a szituáció rengeteget fogytam is, de így 1 év után nem tudom azt elmondani h javulna a helyzet, sőt... állandó rémálmok gyötörnek időközönként. Nehéz helyzetben vagyok.
2018. febr. 6. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
meddig adsz még vizet a halott kutyának?
2018. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Elfogadnám a helyzetet és feldolgoznám.


Az, hogy nem megy, egyszerűen nem igaz. Nem akarod elfogadni, az már valószínűbb. Aktívan teszel azért, hogy túllépj ezen, vagy csak passzívan gyötrődsz és várod, hogy magától jobb legyen? Mi az pontosan, amit nem tudsz elengedni és miért?


Nekem úgy tűnik, hogy te azt hiszed, hogy a dolgok csak történnek veled. Ez nem így van; a dolgokat te csinálod magaddal. Ha így nem jó, csináld úgy, hogy jó legyen.

2018. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni, szorakozni. Anno engem egyik naprol a masikra hagytak el akit szerettem es egyutt eltunk. Sose voltam annyira magam alatt mint akkor, teljesen ketsegbe estem es osszetortem. Ket honapra ra jott mas.
2018. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 5 évet pazaroltam arra, hogy a lányom Apján nem tudtam (akartam) túllépni. Állandóan reménykedtem, hogy talán mégis...sztem amúgy emiatt nem sikerült túllépni. A helyzet el nem fogadása+reménykedés. Gyilkos páros. Szerintem próbálj meg szakembertől segítséget kérni. Pl. pszichológus vagy kineziológus. Nekem 5 év után egyszer csak jobb lett és túlléptem rajta de ennyit nem érdemes várni. Most már ezt vallom: Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot...
2018. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam.

Nem tűnt el hirtelen ugyan, de egyik pillanatról a másikra szakított velem, pont akkor, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, mert egy nagyon rossz időszakát éltem az életemnek, amihez neki is köze volt.

Ugyanezt mondtam, mint te. Nem kell más, nem akarok másik pasit, nem érdekel senki, magamba fordultam, depressziós lettem. Az egész nyaram egy semmi volt, kivéve 5 napot amit a Balatonon töltöttem, de ott is legalább annyira voltam életképes, mint egy éppen feltámadó halott.

Semmit nem csináltam. Én csak próbáltam túlélni, és a jobb pillanatokat megélni, hogy azok maradjanak meg emlékül. Egy idő után leültem egy csendes órában, csak egymagamban és mindent átgondoltam: mit tettem rosszul, miért tette ezt, mi volt a baj, stb. Amikor ezeket átgondoltam, tehát tisztáztam magamban mindent az én szemszögemből, akkor egy fokkal jobb lett.

Én nem mondom, hogy a mai napig nem keresek válaszokat. Azt sem mondom, hogy nem jut eszembe néha ez az egész... De ennyi idő után már nem idegesít fel, nem leszek szomorú, nem sírok, és mondhatni nem is érdekel.

Ha ő arra nem méltatott, hogy magyarázatot adjon a miértekre, hanem egyszerűen eltűnt az életemből, akkor nekem sem ér annyit, hogy tönkretegyem magam miatta.

Eddig jutottam a történettel. Már majdnem győztes vagyok, még egy picit dolgozom rajta.


Én nem mondom azt neked, kedves kérdező, hogy majd jön másik, lesz jobb is, mert ezektől a mondatoktól engem a hideg ráz. Igenis éld meg a mélypontokat ugyanúgy, mint az örömöt, mert ez is hozzád tartozik. Ezzel is el kell számolnod magadban és jogod van meggyászolni valakit vagy valamit, mert neked fontos volt.

De ne hagyd, hogy hosszú időre ebben az állapotban maradj, mert sok minden jó dolog vár még rád.

Ne keress mást, ha nem állsz rá készen, de ne zárd el magad a külső ingerektől sem.

Találd meg azt az arany középutat, amivel túlelhetsz úgy, hogy a jót meghagyod magadnak, a rosszat pedig megpróbálod kizárni. Egyszercsak könnyebb lesz, és ezt te magad is észre fogod ezt venni.

Kitartás!

2018. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 év után is így éreztem magam. Azért tartott ilyen sokáig mert nem is akartam javulni, ahogy írták is. Te sem akarsz. Jó az önsajnálat, nézegettem fészbukon, midnig marcangoltam magam miatta, visszaidéztem az emléketet, mindent megtettem, hogy ne legyek túl rajta. Aztán egy idő után rájöttem, hogy ez szánalmas és összekapartam magam.
2018. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azert hianyzik mert olyan vagy mint egy kis gyerek aki az anyukaja nelkul nem tud letezni. Ezt nem bunkasogbol irtam csupan hasonlat. De hiaba irunk neked olyan tanacsokat hogy csonalj olyan dolgokat amiket szeretsz akkor is azt fogod hajtogatni , hogy nem tudod elfelejteni.. szerinted mi megtudunk gyogyitani? Nem! Sajat magadat kell megtalalnod ujra nem egy masik not! Tedd fel a kerdest magadban “ki vagyok en” ? Aztan ha eleg sokat

Gonolkodtal rajta akkor remelhetoleg eletkepesse teszed magad onmagad szamara . Onsanyarusagod elvonja minden figyelmedet a jo dolgokrol. Te depreszios vagy, erdemes lenne pszchiologushoz menned oda nem bolondok jarnak mielott ez merulne fel benned , a segitseg keres sosem szanalmas al, az a jo ha probalsz valtoztatni . Sokan vagyunk ferfiak akik kartak hasonlo cipben . Sajat magam volt hogy 3 hetes kapcsolat veget erte utan nem tudtam ki szedni a gondolataimbol a lanyt ami nem sok ido , de elvonatkoztatam magam tole csinaltam mas folgokat ki mozdultam jol ereztem magam es jobb lett. A 6 eves kapcsolatomnak is vege lett nem regen nem konnyu de masra is gondolok elterelem a gondolataimat . Te csupan tehetetlen vagy ellenyelmesedtel egy kapcsolatban a biztonsag erzetben es nem tudod elfogadni a valtozasokat. Pedig az elet a valtozasokrol szol hol jo hol nagyon rossz dolgok tortennek velunk de le kell kuzdeni , muszaly tovabb menni mert ez a hangyanyi elet nem teszi lehetove azt hogy csak 1 emberre koncentraljunk egesz eleten at.

2018. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kötődsz hozzá.Letelt egy év és még mindig emészted magad? Nem jó ez így. Keress valami értelmes elfoglaltságot, ami leköti a figyelmedet. Lehet több év kell, hogy másik nő beléphessen az életedbe, de lehet ez egy rákészülés. Nem azt mondom nyomd el az érzéseidet, de ez már túlzás egy év után. Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy minden frankó volt, ha távozott az életedből. Próbálj rá választ kapni, elemezd a közös életeteket, tanulj belőle. Ha úgy látod nem megy, keress szakembert.
2018. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!