Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos ez a megjegyzés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ez a megjegyzés a (mostmár volt) barátomtól? Ti ezek után még szóbaállnátok vele?

Figyelt kérdés
A barátom, amikor szakítottunk azt mondta, hogy zavarja, hogy általában ő találta ki mit csináljunk, nekem nem volt sok önálló ötletem és, hogy amit ő kitalál meg csinál az nekem általában jó, nem érzi az ellenállást...Azt mondta, hogy akár most itt lefektethet a földre... utána hozzátette, hogy ezt ne szó szerint értsem...Egyébként a fő szakítóok nem ez volt, hanem, hogy én egy időre kimentem tanulni külföldre, ő meg nem akart távkapcsolatot. Ti ezek után még szóba állná tok vele, ha összefuttok? (sajnos gyakran összefutunk)

2018. febr. 6. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Kezdodik ott, nevetek a megmondo embereken, es o az. Mar most manipulalni akar. Ne allj szoba olyannal, aki nem egyenesen jatszik.
2018. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mondandója első fele az szerintem okés, ha igaz. Viszont az, hogy akár most is lefektethet a földre, az szerintem bunkóság és bántó, még ha utána rá is cáfolt. Figyelj, ha nem maradt veled, akkor ez nem volt igaz szerelem. Viszont úgy érzem, nem volt akkora ocsmányság az, amit mondott. Szóval azért egy miújságot társalognék vele. De ahogy te érzed. Nem tudhatjuk, mennyire esett neked zokon.
2018. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy beszélsz-e vele vagy sem, a lényeg az, hogy benned ne maradjon feszültség, frusztráció. Szerintem ne "büntesd" azzal, hogy nem beszélsz vele, ha nem akarsz beszélni vele, akkor egyszerűen ne tedd; ha összefuttok, nyugodtan közölheted vele, hogy nincs kedved ehhez, szép napot, szia.
2018. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell szóbaállni vele?

Max köszönsz neki azt kész.


Bár az írásod első felével egyet értek,èn se birnám ha állandóan nekem kellene a programokat kitalálni.

2018. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy te mit akarsz. Ha szeretnél vele beszélni, akkor nyugodtan.


Olyanokat mondott hogy belesápadtam. A nagy szembesítések pillanata. Ne értsd félre, ha más mondta volna, akkor azt nem nyelem le szó nélkül. De nem azért mondta, hogy megbántson, törődött velem és csak őszinte volt, elmondta hogy milyennek látott. Ráadásul volt benne valami igazság. Az hogy hangosan kimondta- igaz fájt- de mégis szükségem volt rá, hogy halljam. Ettől lehetek az, aki most vagyok.

2018. febr. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszöntök egymásnak és kész. Ha megszólít, udvariasan válaszolsz, majd lezárod a beszélgetést.
2018. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!