Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy foglalt nő hogy reagál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy foglalt nő hogy reagál az ilyen beszólásra?

Figyelt kérdés

A nő foglalt, van párja, szeretik egymást. Van viszont a képben egy pasi, akinek bejön a nő, viszont tiszteletben tartja, hogy kapcsolatban van. Ennek ellenére akárhányszor összefutnak, a pasi mégsem tudja megállni, hogy ne mondjon olykor valami szépet, kedveset a nőnek, szinte kikívánkozik belőle egy-két bók mindig. A nő erre felfigyel, majd így reagál:


- Ne haragudj, de tudod, hogy régóta van barátom. Kedves pasi vagy, bírlak, de szeretem a páromat, közös jövőt tervezünk.

- Tudom, ne haragudj, nem akartam félreérthetőnek tűnni. A PÁROD NAGYON SZERENCSÉS FÉRFI.


Erre a nagybetűs mondatra gondoltam. Tudom, most azzal fogtok jönni, hogy "ha van barátom, akkor semleges, nem érdekel", stb... Egy ilyen mondat abszolút nem érint meg titeket egyáltalán, még foglaltként sem? Nem tudjátok ezt bóknak venni, nem esik jól ez a megjegyzés, ha egy amúgy szimpatikus férfi mondja, akivel talán amúgy össze is jönnétek?


Hölgyek, volt már, hogy foglaltként ti is kaptatok szimpi pasitól ilyen "bókot"? Hogy esett?



2017. nov. 5. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Én max egy pofavágással reagálnék. Nem hagy hidegen a megjegyzés, hanem kifejezetten undorít.
2017. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól esik, EGYSZER és megköszönöm. Ha továbbra se kapcsol, hogy le kellene kopni, na az már idegesít.
2017. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát bókolsz neki, jelzi, hogy nem értékeli, erre 2 percen belül kezded előröl? Lenyűgőző... :D
2017. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira eredeti, hogy elgondolkoznék rajta
2017. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem esik sehogy, se rosszul, se jól. Nem érdekel más férfi.
2017. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszeri eset lenne, akkor kedves gesztusnak gondolnám, nyilván jól esne. Változtatni nem változtatna semmin, ugyan úgy hidegen hagyna, hiszen nekem a párom az egyetlen. De ha már többször megmondtam neki, hogy esélytelen a dolog, akkor viszont nagyon idegesítő lenne az állandó bókolgatás. Sajnos ez az én hülyeségem, de ilyenkor elkezdek kicsit távolságtartó meg "bunkó" lenni a másikkal, de nem szeretek eddig a szintig eljutni.
2017. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem, nem a szerencséje miatt van vele a csaj, hanem azon erényei miatt, amik a másikból hiányoznak.
2017. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

kérdező,

ha el akarsz csábítani valakit, aki éppen kapcsolatban van, annak van más módja is, minthogy bókolj neki...

2017. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Velem is előfordult már többször ilyen.Jól esik,de itt teszek pontot a végére.Ha foglalt vagyok nem vágyom más férfi közeledésére,de a kedves gesztusra,ha nem tolakodó,biztos nem reagálok háborogva.
2017. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira snassz megjegyzés ilyenkor,amit ezerszer lehet hallani,hogy teljesen hidegen hagyna.
2017. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!