Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy reagáljátok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáljátok le egy tartós kapcsolatban, hogy az évek múlásával a párotokra egyre inkább kezdenek felszaladni a kilók?

Figyelt kérdés

Az egykor délceg, sportos srác mostanra mackós pasi lett, a feszes testű bombázó pedig "van mit fogni rajta"-típus. A fizikai vonzalom még most is megvan, de elindult egy folyamat, aminek a folytatása komoly aggodalomra adhat okot. Elkényelmesedés, elasszonyosodás jelei látszanak, a dolgot jó lenne a helyes mederbe terelni.


Ti hogy reagáljátok le mindezt? Szoktatok célozgatni, utalgatni rá, hogy változtatni, fogyni, sportolni kéne, esetleg kerek perec, indulatosan megmondjátok a szemébe, hogy ez titeket zavar és hogy nem ebbe az emberbe szerettetek bele? Nálatok hogy működik mindez?



2017. okt. 15. 08:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Engem, nem zavart, hogy a 48 kilóból, 105 kiló lett:))

Ugyan úgy kívántam, mert ugyan az a nő volt, akit megszerettem:) Egy célzást nem tettem ez ügyben.

2017. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Én 20 kilót szedtem fel szülés után. A párom elmondása szerint nem zavarta.

De engem igen, lefogytam, kevesebb a súlyom, mint mikor megismertuk egymást.

Ő is hízott, de hiába celozgatok, hogy nekem nem jön be a pocakos pasi. 170 centihez 100 kiló.

Nemhogy elkezdene egy kicsit sportolgatni, inkább engem piszkal, hogy minek foglalkozok annyit a külsőmmel.

Persze egyre jobban zavarja, hogy olyanokat mondanak rólam, hogy valaki le fog csapni a kezéről, nézzen jobban a körmömre.

Ahelyett hogy tenne azért, hogy ő is vonzóbb legyen. .

Komolyan néha azt gondolom, hogy azért akarta, hogy dagadt maradjak, nehogy neki is meg kelljen mozdulnia, nehogy valaki rám nézzen.

2017. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Ezt időben kell jelezni, nem akkor, mikor 35 kg felesleget felszedett. Normális hangnemben meg lehet beszélni, hogy némi ingadozás természetes, de azért +5-10 kg után illik megfékezni.

Akit nem zavar, azt meg ne zavarja akkor se, ha hirtelen felbukkan valaki más, aki még feszes, izmos és fiatal. ;) Ne olyankor kezdjen vakarózni, hogy anyukám/apukám, mégis csak jobban tetszenél 40 kilóval vékonyabban!

És a legfontosabb: nem csak elvárni, de támogatni is kell a jó megjelenést! Tudod, a Rubint Réka se így nézne ki napi 8-12 óra munka mellett, utána gürizve a házimunkával, miközben Norbi papának minden vasárnap rántott hús, gulyás, sütemény és pacalpörkölt legyen az asztalon! ;)

Ha nincs ideje mozogni, nincs pénze egészséges életmódra, nem lesz vékony és izmos. Ez a keserű igazság.

2017. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

#3

Ha van pénz jó kajára, meg én mindig nyustolom, hogy menjünk együtt biciklizni stb. de őt ez az egész nem érdekli? Akkor mondhatom, hogy a férjem egy lusta diszno és megcsalhatom egy vonzóbb csávóval?

Ez legális?

Nem azért mert már megtörtént, pont ahogy leirtad, csak ezidáig azt hittem ilyesmit csak én tartok logikusnak.

2017. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
#2, sajnálom a férjedet :D
2017. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Engem nem? : D
2017. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Na jó, téged is. Egyébként egy 2 méteres, tökéletes testű férfiállat vagyok, létesítünk nemi kapcsolatot a párod tudta nélkül?
2017. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy néz ki a férjem, ameddig egészséges.

Ha holnaptól 2 orra nő, azt is tudomásul veszem.

De mi 25 éve vagyunk házasok és nem külsőségeken alapszanak az érzelmeink.

Én mondjuk súlyra nem nagyon változtam, mert mindig inkább sovány voltam, mégsem vagyok olyan mint 20 évesen.

Ezt, ha valakivel eljutsz idáig, te (ti) is megfogjátok érteni.

2017. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
#7 sajnos én nem vagyok kozelsem tökéletes testű szexistennő de amúgy komolyan így jellemzed magad? :D
2017. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

Nekem tetszett, mikor feljött 5 kiló az exemre 1 év alatt. Amikor szülésután rajtam maradt 5, igyekeztem eltüntentetni, mert magamon utáltam.


3 ment le, 2 maradt, így még ki tudok egyezni magammal. A párom is leadta a plusszt, bár nem rajongtam az ötletért.


Olyannal kell összekötni az életed, akinek hasonló elképzelései vannak és tesz is értük.


Pl megkérdezed, hogy mit szól azokhoz, akik felszednek 10 kilót kapcsolatban, a másik pedig hiába szólt, hogy így már nem kívánja.


Ha a másik szerint belefér a 10 kiló, szerinted meg nem, nem egymást keresitek.


Nő vagyok, de tanuja voltam, hogy a srácok nem személyiségre gerjednek, hanem testre. A srác imádott, de túl vékony voltam számára.


Ugyanígy számomra is volt valaki túl nagy(120kiló) és túl szőrös ahhoz, hogy megkívánjam szexuálisan. Egyszerűen nem szerettem, ahogy nem tudott megölelni. Az ujjai közè nem fért az enyém..


Pedig tökéletesek lehettünk volna.


Ez van. A szexuális vonzalom nem szerelem kérdése.

2017. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!