Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom túl tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túl tenni magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Még mindig szerelmes vagyok a barátnőmbe.3.5 hónapja szakított velem hogy már nem szeret.Azt hittem megtaláltam álmaim nöjét de sajnos kiderült hogy aznap este mikor elhagyott már mással randizott.Magyarázatott nem kaptam mi történt hirtelen mert még elötte pár nap is lefeküdt velem bújt hozzám és mondta hogy szeret.Nem értem az egészet.Én nagyon szenvedek hiányzik szeretem de ö már nem akkar tölem semmit.Mikor utoljára beszéltünk kb 2 hónapja már nem az a lány volt akit megismertem lekezelően beszélt velem.Olyan dolgokat irt nekem amik nagyon rosszul estek hogy a mostani párja mindentéren jobb mint én meg én keresek jobban fizető állást meg ilyenek.Aztán törölt mindenhonan mintha soha nem ismert volna.Amikor velem volt akkor meg én vagyok a legjobb soha nem hagy el meg ilyenek.Hát nem értem mi történt nem vettem rajta észre semmit hogy baj van.Én még mindig szeretem nem tudom hogy lépek túl rajta.
2018. febr. 8. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb, amit tehetsz, hogy békén hagyod, nem emészted magad rajta. Sokan megjárták pontosan ugyanígy.

A fő probléma a kommunikáció hiánya, ő nem mondta el a valós problémákat, hanem szépen besokallt valamiért, és egyszer csak kitört.

Elég gerinctelen egy dolog amit tett, tehát már csak ezért se gondolj rá jó érzésekkel.

És próbálj új kapcsolatot keresni, úgy teljes mértékben el tudod majd felejteni. De az új kapcsolatodnak lehetőleg ne beszélj róla, mert azt fogja gondolni, még szereted.

2018. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Három és fél hónap után mégis hogy tennéd túl magad bárkin is? Egy teljes lezárás általános esetben 2-3 év (nem, ez nem azt jelenti, hogy addig szarul leszel - csak kb ennyi idő kell, hogy eszedbe se jusson már)
2018. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!