Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyen tul magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen tul magam a szakitason?

Figyelt kérdés
Nem voltunk sokaig egyutt csak majdnem 1 evig es mar tobb mint egy honapja szakitottunk de en nagyon szerettem ot es nagyon hianyzik meg mindig. Nem akar engem latni pedig tobbszor is kerestem. Az a legroszabb az egeszben hogy az osztalytarsam es minden nap ujra es ujra feltepi a sebeimet. Szeretnek ujra vele lenni de most mindketten a padlon vagyunk es mar tobb szakitast is megeltunk de aztan valahogy mindig kibekultunk. De most mar nagyon ugy tunik hogy ennek vege de en nem tudom elfelejteni ot.

2017. febr. 28. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ami nem megy, nem kell erőltetni. Amúgy tini kategória.
2017. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18/L vagyok. Szerintem ez mar nem tini. Es az a problema hogy amikor egyutt voltunk akkor nagyon jol ereztuk magunkat. Es en azt szeretnem megint
2017. febr. 28. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami elmúlt, az már sosem lesz.

Ezt mind megéltük már, sokan többször is.

Fogadd el, majd lesz más, akivel máshogyan lesz jó!

2017. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem csak próbàld ellfogadni hogy vége ami nem működött az nem is fog !Ne àlltasd magad azzal hogy voltak szêp időszakok a kapcsolatotokban de még is valami nem működött!
2017. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!