Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt akivel nagyon hírtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akivel nagyon hírtelen szakítot a párja úgy hogy semmi előjelét nem lehetett látni annak, hogy problémája van?

Figyelt kérdés
Akivel ilyesmi történt nagyon nagyon kérem írja le nekem hogyan történt. Én is hasonló cipőben járok és próbálom megérteni..

2018. febr. 10. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sosem hirtelen tortenik. En a szakito fel szemszogebol ezt meg tudom neked mondani. Honapokig elnyomtam magamban a rossz erzeseket, probaltam atlendulni rajtuk, hitegetni magamat, majd egy teljesen atlagos delutan, amikor az akkori baratom atjott, tovabb nem birtam, es azon nyomban haza is kuldtem orokre.
2018. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak jelek, hogy nem működik, bár te ezekrol azt gondolod, hogy normális, de jelen vannak. Nézd, velem többször is csináltak ilyet.

Sőt, egyszer talán én is tettem ilyet, bár ott már több alkalommal akartam dobni a srácot, de nem tettem végül. Aztán egy idő után mégis. Nem tudom

2018. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt egyszer ilyen, és lehet, hogy csak én voltam vak meg naiv (életem első párkapcsolata volt), de számomra semmi értelmezhető előjelét nem mutatta. Az lehet, hogy ő magában elnyomta (sőt, biztos), de ez az én szempontomból semennyire sem jött át, és ez nem változtatott a sokkon, amit akkor éreztem, amikor szakított velem. A kapcsolatunk utolsó hónapja- sőt, még az utolsó napja is-, pontosan ugyanolyan volt, mint a legeleje, szenvedélyes, intenzív, csodálatos. Nem beszélt soha arról, hogy problémája lenne velem vagy a kapcsolatunkkal, vitáink alkalmanként persze voltak, de azok mindig megoldással zárultak, sosem voltunk huzamosabb időn keresztül haragban. Nem csalt meg (biztosan tudom, miután szakítottunk is hosszú időn keresztül egyedül volt, és a baráti társaság is közös volt még akkoriban), nem az volt, hogy valamiféle veszekedés indította útjára az egészet, egyszer csak egy fantasztikus együtt töltött hétvége után jött az üzenet, hogy "találkozzunk, beszélnünk kell". És jött a pofáraesés. Hogy ő már egy ideje nem szerelmes és ezt nem bírja tovább. Ennyi. Nem hibáztatott senkit és semmit, egyszerűen csak tényközlés volt. Amúgy haragudni sem tudtam rá sosem emiatt, mert nagyon korrekt volt, őszinte, csak kár, hogy a kapcsolatunk alatt nem volt ilyen nyílt az érzelmeivel (illetve azok hiányával) kapcsolatban. Előtte a kapcsolatunk alatt végig a felhők felett lebegtem a boldogságtól, amikor meg ezt mondta, abban a pillanatban zuhantam le a mélybe. Az emlék amúgy nagyon élénk, iszonyatosan fájt, és rendkívül hosszú időbe telt, amíg feldolgoztam. De ez már évekkel ezelőtt volt, és megjegyzem immáron több kapcsolattal a hátam mögött visszaemlékezve sem tudok rámutatni egy olyan előjelre sem, amit ha akkor észreveszek, előre láthattam volna.
2018. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hirtelen történik, ahogy #1 és #2 is írta.

Mindig vannak előjelei. Mindig.

Ha az egyik fél nem veszi észre a másik problémáit, nem érti meg a jeleket, nem foglalkozik velük, akkor látszólag, de csak látszólag a számára hirtelen lesz.

Hónapokig, akár évekig is el lehet lenni a langyiba, figyelmen kivűl hagyva a jeleket és elbagatelizálva a problémákat. Közben végig jelen voltak.

A különbség annyi, hogy míg van aki ezen időszak alatt gyakorlatilag szájbarágva említi a szakítást, mint egyik kimenetelt, addig van aki csak akkor mondja, amikor meg is teszi.

2018. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak jelei, ahogy előttem is írták.

Nálunk az volt a jele, hogy alig keresett. Egyre ritkábban, és egyre kevesebbszer. Én akkor már sejtettem, hogy valami nem oké és szakítani fog majd, olyan volt, mintha megágyazott volna a későbbi egyedüllétnek ezzel a viselkedésével tudatosan, hogy én is szokjak hozzá kb.

De még így is fájt és nagyon rossz volt, amikor ténylegesen felkeresett és akkor is már csak azért, hogy szakítson.

2018. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!