Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen szándéka lehetett ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szándéka lehetett ezzel?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem jövök rá, hogy miért csinálta ezt.

nemrég sétáltam hazafele melóból, amikor egy városbéli srác megállt mellettem kocsival, hogy haza visz. utálom a srácot de hát végülis...előbb hazaérek, miért ne... észrevettem egy gúnyos mosolyt az arcán, végig úgy nézett rám, idegesített. nemrég kiderült, hogy a barátnőmet ez a srác megdu..ta.


De nem értem, hogy ha ezt tette a hátam mögött, akkor miért fuvarozott ha?? valaki ezt érti?



2018. jan. 5. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egyszer majd teged is a farkara huzzon.
2018. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsán használod az utálni szót. Akit utálsz, azzal próbálsz a lehető legkevesebbett lenni egy légtérben. Kiszolgáltatott helyzetbe pedig pláne nem kevered magad vele szemben A kocsikázás ilyen, de jah...meg akar csak dugni.
2018. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyire sötét embert. Nem tud olvasni a sorok között. Tudta, h mi a helyzet... Ostoba tyúk
2018. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a hátad mögött? Nem vagytok semmiféle kapcsolatban, azon kívül, hogy utálod. Gondolom, a barátnőd is, csak őt is hazavitte, és ő is azt gondolta, hogy hát tulajdonképpen miért ne?

Te is ezt fogod.

2018. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!